SAHAJA YOGA

Sahaja Yoga enerji bedeni 

 

 Sahaja Yoga, Aydınlanma (Kundalini uyanışı) deneyimine dayanan özel bir meditasyon tekniğidir ve bu her insanın içinde gerçekleşebilir. Bu süreç boyunca, içsel bir değişim oluşur ve kişi ahlaklı, birleşik, bütünleşmiş ve dengeli olur. 

   Şu anda bu değişim tüm dünya boyutunda gerçekleşmektedir ve bu, 100 ülkenin üzerinde, yüzbinlerce insan tarafından deneyimlenmiş ve kanıtlanmıştır. Tamamen ücretsizdir. Sizi bunu bizzat deneyimlemeye davet ediyoruz - bilgisayarınızın önünde oturarak Aydınlanmanızı alabilir (Kundalini'nin uyanışı).

 

   Türkiye'de birçok şehirde Sahaja Yoga merkezleri bulunmaktadır. Tüm meditasyon programları dünyada her yerde olduğu gibi ücretsizdir. Detaylar için Sahaja Yoga merkezleri linkine tıklayın.

 

   Yaşadığınız şehirde Sahaja Yoga yoksa Online Sahaja Yoga Programina katılabilirsiniz.

 

   'Sahaja' sizinle  doğmuş olan ,'yoga' ise her yanı saran yaşamsal güç ile bütünleşmek anlamındadır. 'Sahaja' aynı zamanda kolayca, kendiliğinden olan anlamındadır. İçimizde bulunan yaşamsal enerji “Kundalini” Sahaja Yoga'yla kolayca uyandırılır ve kişi titreşimleri ellerinde hissetmeye başlar. Boylece, bir kişi meditasyon ile içsel dengeye ulaşabilir ve kişisel, kolektif tum problemlerinden kurtulabilir. Sahaja Yoga dünyamızın huzur ve barışa en çok ihtiyaç duyduğu günümüzün modern çağında Shri Mataji Nirmala Devi tarafından insanlığa armağan edilmiştir. Her insan kendi içinde, köklerinde yatan huzuru ve mutluluğu yaşama şansına sahiptir..

 

Subtil Beden (Enerji Bedeni)

Arayan'ın Rehberi

Shri Mataji'nin kendi sözleriyle Sahaja Yoga

Ama Sahaja Yoga çok farklıdır; yaşayan bir süreçtir. Belki siz Aydınlanmanızı alır almaz bunun nasıl sizi değiştirmeye başladığını görmüşsünüzdür. Sonra da başkalarını dönüştürmeye başlar. Sizin bulunduğunuz ortamda siz başkalarını dönüştürmeye, değiştirmeye başlarsınız. Varoluşunuz, yaşam biçiminiz başkalarını dönüştürmeye başlar. Bulunduğunuz çevreyi, ortamı değiştirmeye başlarsınız, negativitenin yarattığı güç algılanan sorunlar yok olmaya başlar. Herşey çiçek açan bir ağaç gibi işlemeye başlar. Açan çiçeklerin o güzel kokusu etrafta yayıldıkça farklı bir hava yaratır; tüm arıları kendine çeker, arılar bal yapmak için etrafında toplanırlar. Aynı şekilde, bir kişi Aydınlanma aldığında, aydınlığa kavuştuğunda, aurası, etrafına yaydığı koku sayesinde insanları kendine çekmeye, onlardan ilgi görmeye başlar.

 

Sahaja Yoga hakkında daha fazla okumak için tıklayın