2020 KASIM AYI HİNT (VEDİK) ASTROLOJİ BURÇLAR YORUMU

 

KOÇ

Koç burçları için Kasım ayı, önümüzdeki heyecan verici zamanları gösteriyor. Yaşamınızın birçok önemli yönüyle başa çıkmanıza yardımcı olan dinamik enerji ile kutsanacaksınız. Kasım ayının başlangıcından ayın ortasına kadar herhangi bir seyahat amacı için verimli olmayacağını unutmayın. Aylık giderlerde bir artış göreceksiniz. Kendiniz için sabit bir mali ay sürdürmek için ceplerinizi kontrol edin. Dürtüsel mizacınız ve Satürn'ün geri dönen Mars'taki görünümünün birleşiminden dolayı, biriyle tartışmaya girme ihtimaliniz var. Bu tür durumlardan kaçınmak ve gereksiz yere kendinize fazla güvenmemek en iyisidir.
 
Ebeveyn iseniz, çocuklarınızın sağlığı önceliklerinizin başında gelmelidir. Güneş'in efendisi, Terazi burcunda 15 Kasım 2020'ye kadar zayıflatıldı ve bu geçiş, çocuğunuzun refahı üzerinde doğrudan bir etkiye sahip olacak. Venüs'ün 17 Kasım'dan itibaren Terazi'ye geçişi, yaratıcılık ve tasarım alanındaki yerliler için hayırlı olacak. 17 Kasım'dan sonraki zaman, seyahat, alışveriş, yeni araç satın alma gibi boş zaman etkinlikleri için uygun olacaktır.
 
Kariyer açısından mesleki gelişim için yeni işlere başlamayı düşünenler, 20 Kasım 2020'den sonra Jüpiter'in Oğlak burcuna geçişiyle daha ciddileşebilirler. Bu süre zarfında kıdemli kişilerle veya daha üst düzey yetkililerle iletişime geçecek ve ayrıca avantajlar elde edeceksiniz. Aylık burç 2020, toplumda takdir ve tanınma getirecek sosyal aktivitelere katılımınızı da öngörüyor.
 
Boğa burcundaki Rahu transiti kişiliğinizi etkileyebilir. Dilinize dikkat etmeniz ve çevrenizdeki insanlara karşı saygılı olmanız çok önemlidir. Hukuki anlaşmazlıklar yaşayan insanlar, iyi haberleri duyacak ve haksızlığı yenmede başarılı olacaklar. Yurtdışına seyahat etme şansınız artışta ve iş yerinde yeni fırsatlar 2020 Kasım ayında karşınıza çıkacak.

 

BOĞA

Boğa burçları için harita, Venüs'ün bu Kasım ayında hayatınızda pek çok şeyi heyecanlandırabilecek, Terazi burcunda geçiş yaptığını gösteriyor. Bazı etkinlikler sizi gereksiz yere aşırı heyecanlandırabileceğinden, bu ay düşük enerjide kalmak isteyebilirsiniz. Sakin bir tavrı sürdürürken dürtülerinizi kontrol edin. Aceleci kararlar ve gündelik sorunlar gibi belirleyici durumlar, 15 Kasım 2020'ye kadar zayıflatılmış tabelada güneşin varlığından kaynaklanabilir.
 
Rahu burcunuzdan geçerken, muhtemelen kişiliğinizi etkileyecektir. İstenmeyen durumlardan kaçınmak için Boğa burçlarının diplomatik yaklaşımlarını ve dillerini kontrol etmeleri zorunludur. Yararlı gezegen Jüpiter, 20 Kasım'dan itibaren Oğlak burcunda Satürn ile geçiş yapacak ve bu da okült bilime veya araştırmaya ilgi uyandıracak. Kişisel bilgilerin başkalarıyla değiş tokuş edilmesi, hayattaki gereksiz çatışmayı getirebilir. Şüpheli gündemleri olan insanlara fazla yaklaşmaktan kaçının.
 
Aylık burcunuz, 17 Kasım 2020'den sonra Venüs'ün geçişi nedeniyle kendinize olan finansal dürtüleri gösterir. Boğa burcu burcundaki girişimcilerin, işlerinin başlaması konusunda sabırlı olmaları gerekecek. Bununla birlikte, hayatta başarıyı tatmak için becerileriniz ve işiniz üzerinde çalışmaya devam etmeniz gerekecek. 16 Kasım'dan sonra, bir ev içi anlaşmazlıktan iyi haberler bulacaksınız, ancak sağlığınıza da öncelik vermelisiniz.
 
Kariyer: Mesleğinizin talepleriyle uğraşırken asla sabrınız bitmemesi önerilir. Bu ay, Satürn'ün 9. evden geçişi nedeniyle büyük ölçüde kazanacaksınız. Dokuzuncu ev, gelir evindeki Satürn'ün olumlu bir yönü ile iyi talihi sembolize ediyor.
 

İKİZLER

Bu ay size, hedeflerinizi düşünme ve anlama konusunda iyi bir yetenek bahşedecek. Haritanızda zayıflamış Güneş'in varlığı, kendinizi güvende hissetmenize neden olabilir ve bu da sizde kararsızlık hissine yol açabilir. Bununla birlikte, ertesi gün her zaman daha parlak bir güneşin var olacağından emin olmanız önemlidir. Seyahat amacıyla istenmeyen harcamalar artacaktır. Bu, Rahu yabancı gezilerin evinde devraldığı için bazı finansal sorunlara yol açabilir. Çekingenliklerinizin kişiliğinizi kontrol etmesine izin vermeyin. Cesur bir ruhla bu ay zorlukların üstesinden gelin. Kişisel ve profesyonel başarılarınız için daha çok çalışın ve daha iyi sonuçlar için becerilerinizi geliştirmenin yollarını bulun.
 
Zihinsel faaliyetlerinizin kontrolünü elinize alın ve mantıksız düşünceleri hayal etmekten kendinizi alıkoyun. Sağlığınızı tehlikeye atmak yalnızca fiziksel değil, zihinsel ve duygusal sağlığınızıda kötüleştirecektir. Yoğun programınızdan biraz zaman ayırın ve zihninizdeki ve vücudunuzdaki gerilimi hafifletmek için egzersiz yapın veya meditasyon yapmayı deneyin. Jüpiter'in Yay burcundaki 20 Kasım 2020'ye kadar geçişi, çevrenizdeki yeni bilgileri kavramak için dayanıklılığınızı artıracaktır. Bu ay yeni bilgi ve deneyimler öğrenmeye ve özümseme eğilimindesiniz.
 
Güneş, 16 Kasım'dan itibaren Akrep burcundan geçecek ve size cesur bir ruh bahşedecek. Hedefleriniz üzerinde çalışmaya devam edin, çabalar sizi doğru yöne yönlendirecektir. Bu ay size şans getirebilir, ancak Satürn'ün kariyer evindeki yönü nedeniyle ilerlemenizi yavaşlatacaktır. İkizler aylık burcunda şans eseri seyahat belirtilir ve bu da size beklenmedik kazançlar sağlar. Ayın son birkaç gününde gelişen bir iş bekleyebilirsiniz.
 
Kariyer: İkizler burcunun kariyer haritası, bu ay zorlu bir dönemi işaret ediyor. 14 Kasım'a kadar olan dönem, profesyonel cephenizde yeni bir şeye başlamak için uygun değildir. Kariyer evinde geriye dönük Mars geçişinin varlığı, hayatınızın bu yönünü etkileyecektir. Aceleci kararlar vermeyin veya emin olmadığınız şeylere aşırı güvenmeyin.

 

YENGEÇ

Yengeç burcunun aylık haritası, profesyonel yaşamda iyi bir ilerleme olduğunu gösterir. Rahu'nun 11. evdeki geçişi, Yengeç yerlisi için birden fazla gelir kaynağı yoluyla parasal kazançlar açısından müreffeh. Yengeç burçları kısa vadeli hedeflere ulaşabilecekler; ancak Venüs'ün zayıflamış bir burçta geçişi arzu duygunuzu kontrol edebilir. 1 - 17 Kasım arasındaki dönemde harcamalarda bir artış yaşanacak. Mali cephede bir istikrarsızlık hissi yaratabileceğinden, harcamalarınızın sıkı kontrolünü sağlamak önemlidir. Ay, hayatınızdaki bir kadın figürü ile tartışmalı bir konu hakkında bir fikir ayrılığı öngörüyor. Bu nedenle, egoist olmaktan kaçınmaya çalışın.
 
Servet evindeki ilerici Mars, 14 Kasım'dan itibaren size refah getirecek. Dava veya anlaşmazlık yaşayanlar galip gelecek. Bu ay iş baskısının üstesinden gelmek ve bekleyen projelerinizi son teslim tarihine kadar tamamlamak açısından oldukça verimli geçecek. Çok çalışacak ve tüm mesleki taahhütlerinize karşı samimi olacaksınız.
Fazla düşünmek, zihninizi gereksiz yere yönlendirir. Bilinçli olmak ve yakın çalışma ortamınıza odaklanmak çok önemlidir. Herhangi bir kişisel bilgi parçasını paylaşmadan önce, arkadaşlarınız veya iş arkadaşlarınızla duygusal bağlılığınızı dikkatlice düşünmelisiniz.
 
Kariyer: Yengeç Ayları için Kariyer, 20 Kasım 2020'ye kadar gelişen bir döneme işaret ediyor. Faydalı gezegen Jüpiter, meslek evine olan yönü ile Yay burcundan geçiyor. Bu ay profesyonel nedenlerle sık sık seyahat edeceksiniz. Ay, yeni veya bekleyen işleri / projeleri gerçekleştirmekten heyecan duyacağınız olumlu bir yaklaşımla başlayacak.
Yurtdışı pazarına girmenize yardımcı olacak yeni fırsatlar yolunuza çıkacaktır. Ortaklık içindeki insanlar başarılı iş deneyimine sahip olacaklar; ancak 21 Kasım'dan sonra yeni bir girişime başlamaktan kaçının. Jüpiter'in Oğlak burcundaki transit geçişi, ortaklığa elverişli işler getirmeyebilir.

 

ASLAN

Kasım 2020 Aslan burcu, heyecan ve yeni olasılıklarla dolu bir ayı gösterir. Ay, size tasarruf için bolca zaman tanıyan iyi bir mali dönemle başlayacaktır. Aslan burçları, zorlu zamanlarda başarılı olmalarına yardımcı olacak kendinden emin ve iyimser bir güçle ödüllendirilecek. Aslan burcunun efendisi Güneş, 16 Kasım'a kadar cesaret evinde zayıf bir konumda. Kararlılık duygunuzu ve cesur kişiliğinizi etkileyebilir. Egonuz kaygınızı artırabilir, bu yüzden her zamankinden daha sabırlı olmanız gerekir. Her zamanki gibi cesur olun ve daha karanlık bir zamanda umudunuzu kaybetmeyin.
 
Burcunuz, evinizin görünümünü iyileştirmek açısından lüks harcamaları öngörür. Venüs'ün kendi burcunda 17 Kasım'dan itibaren transit geçişi, özellikle hobilerinizi gerçekleştirirken masraflarınızı aşacak. Fazla harcamanızı dikkatli bir şekilde izlemek, sabit bir mali ayı sürdürmenize yardımcı olacaktır. 20 Kasım'dan itibaren muhtemelen sosyal aktivitelere yöneleceksiniz. Bu eylemler, toplumdan daha iyi bir sosyal yapı elde edilmesiyle sonuçlanabilir. Ayın son birkaç gününde kişiliğinizden oldukça emin olacaksınız. Rahu, kariyer evinde Boğa burcundan geçiş yapar ve profesyonel yaşamınızdaki önemli hareketler konusunda ekstra dikkatli olmanızı önerir.
 
Kariyer: Bu ay Aslan burçları için kariyer haritası, profesyonel çabalar için tatmin edici bir dönem öngörüyor. Ancak güzellik, giyim ve tasarım sektöründeki insanların 17 Kasım'a kadar çalışmaları / projeleri konusunda dikkatli olmaları gerekecek. Venüs'ün zayıflatılmış burcundaki varlığı, profesyonel cephenizi etkileyebilir. 17 Kasım'dan sonraki dönem size mesleğinizden yeni fırsatlar ve gelir kaynakları getirecek. 15 Kasım'dan itibaren daha sabırlı, kararlı ve işinize odaklanmanız gerekecek. Yeni bir projeye başlamak veya işletmelere yatırım yapmak için uygun zaman 20 Kasım'dan sonra olacak. Mesleki seçimlerinizden emin değilseniz yaşlılarınızdan profesyonel tavsiye almalısınız. Bir konuda tutkuluysanız, bu ay onu profesyonelce sürdürmek için oldukça elverişli. Yeni ortaklıklar düşünenler veya bir ortakla anlaşmazlıkların ortasında olanlar, Kasım 2020'de herhangi bir etkileşim biçiminden kaçınmalıdır.

 

BAŞAK

Başak burcu için aylık harita, Jüpiter'in 4. evdeki zodyaktan geçişinin 20 Kasım'a kadar gerçekleşeceğini ortaya koyuyor. Bu transit, ev hayatınızda bir huzur duygusu getirecek, ancak aynı zamanda sizi yeni bilgi aramaya veya maneviyata meyletmeye yönlendirecektir. Zenginlik ve lüksün efendisi Venüs, 17 Kasım'a kadar zayıflatılmış tabeladan geçecek. Bu, harcama eğilimleriniz konusunda daha dikkatli olmanız gerektiğini gösterir. Masraflarınızı kısmaya çalışmanız ve gereksiz lüks konfor için dürtüsel olarak harcama yapmamanız çok önemlidir. Bu ay, talihsiz deneyimlere yol açabileceğinden, birisiyle parasal işlem alışverişinde bulunma konusunda da dikkatli olmanız gerekecek. Ayın ilerleyen günlerinde, ev içi taahhütlerinizden daha fazla sorumlu olacaksınız.
 
Burcunuzun yöneticisi Merkür, zayıflamış bir Güneş ile Terazi burcundan geçecek. Bu, Güneş'in konuşmanızı ve düşüncelerinizi etkileyebilecek zayıf bir konumda olduğu anlamına gelir. Etrafınızdaki kimseyi incitmeden sözleriniz aracılığıyla duygularınızı ne kadar iyi ifade edebileceğinize odaklanmanız gerekecek. Birine bir şey için söz verdiyseniz, sözünüzü tutmaya çalışın. Başak burçlarının bu ay mali durumu konusunda daha dikkatli olması gerekiyor. Örneğin, bankaya para yatırırsanız, kesinlikle gerekli olmadıkça bunu çekmemeye çalışın. Bu sektörde çalışanlar, burcunuzda zayıflamış Jüpiter'in varlığı nedeniyle 20 Kasım'dan itibaren herhangi bir yatırım yapmaktan kaçınmalıdır.
 
Kariyer: Başak burcunun kariyer haritası, kariyer hedeflerinize odaklandığınızı gösteriyor. Kısa ve uzun vadeli hedeflerinize ulaşmak için öz motivasyon ve kararlılık, daha iyi ilerlemenize yardımcı olacaktır.
Şans söz konusu olduğunda, Başak burçları profesyonel cephedeki faydaları ve büyümeyi fark edecekleri için bu ay şanslı. Denizaşırı işlerle uğraşıyorsanız, kendinizi projenizin anlaşmalarına ve sürecine daha fazla dahil edeceksiniz. Size daha yeni ve heyecan verici projeler / teklifler sunacak olası yabancı şirketlerle daha fazla temasınız olacak.

 

TERAZI

Terazi burcunun aylık horoskobu, güçlü yönleriniz üzerinde çalışmanız ve zayıflıklarınızın üstesinden gelmeniz gerektiğini gösterir. Hayatınızın önemli meseleleriyle uğraşırken sakin bir mizaç sürdürmek çok önemlidir. Ayın başında, zayıflamış Güneş'in burcunuzdan geçişi kişiliğinizi etkileyecektir. Hayatınızdaki çatışmalardan kaçınmak için egonuzu 15 Kasım'a kadar kontrol etmeniz gerekecek.

Cesur kişiliğiniz, profesyonel yaşamınızda kendinizden emin kalmanıza yardımcı olacaktır. Ancak, olumsuz sonuçlara yol açabileceğinden, kendinize güvenerek hemen denize girmemelisiniz. Övgüye değer liderlik nitelikleriniz 16 Kasım'dan sonra toplumda onur kazanmanıza yardımcı olacaktır. Bu ay insani yardım hizmetlerine aktif olarak katılacaksınız.

Zodyak lordunuz Venüs, 17 Kasım'a kadar zayıflamış bir pozisyonda, bu yüzden dikkatsiz harcamalarınızı ve seyahat zevklerinizi kontrollü bir şekilde izlemenizi gerektirecek. 18 Kasım sonrası dönem bağımsız olmak isteyenler için uygundur.

İyi bir gelir elde etmeye ve ailenizle sağlıklı bir ilişki kurmaya başlayacaksınız. 6. evde geriye dönük Mars geçişi zihninizi ve karar verme becerilerinizi etkileyecektir. Öfkenizi veya periyodik ruh hali değişimlerinizi kontrol etmeniz gerekecek. Geçmişteki tartışmalı konulara veya aceleci kararlar vermenizi gerektirecek şeylere kapılmamaya çalışın.

Hakkında ilgili bilgileri bilmeden birine anında güvenmeyin. Onaylanmayan deneyimlere yol açabilir. Rahu'nun 8. evdeki geçişi sizi yeni bilgi ve deneyimlere karşı meraklı hale getirecektir. Sürüş sırasında dikkatli olun.

 

AKREP

Akrep burcunun aylık horoskobuna göre, burcunuzun lordu Mars bu ay 14 Kasım'a kadar geriliyor. Geriye dönük gezegen, bilincinizi ve kişiliğinizi etkileyebilir. Ayrıca, yakın çevrenizdeki önemsiz konularda sizi gereksiz yere agresif hale getirerek öfkenizi tetikleyebilir.

Mars'ı eski haline getirmenin etkileri, tamamlamanın son aşamasına yakın olan potansiyel son teslim tarihlerini durdurmak gibi herhangi bir çalışmanın ilerlemesini de etkiler. Konuşmanızı etkileyebilecek mizaçlarınızı ve ruh hali değişimlerinizi kontrol etmeniz gerekecek. Ketu'nun burcunuzdaki geçişi kafanızı karıştıracak ve karar verme becerilerinizi etkileyecektir.

20 Kasım'dan sonra zayıflamış bir Jüpiter'in zayıf yerleşimi, yakın akrabalarınızla ilişkinizi engelleyecektir. Birinin duygularını incitmekten kaçınmak için düşüncelerinizi ve iletişim becerilerinizi kontrol etmelisiniz. Acı deneyim anlık olsa da, aylık burç, hayatınızın önemli yönlerinde bazı heyecan verici dönemleri de tahmin ediyor. Ancak heyecan, dürtüsel harcamaları kışkırtabilir.

Para harcarken elinizi sıkı tutmanız gerekecek. Düşünceli karar verme ve kişiliğinizi kontrol etme, bu ay daha güvenli tarafta olmanıza yardımcı olacaktır. Kariyer evinizin efendisi Güneş, yabancı evinizde zayıflamış konumdadır. 15 Kasım'a kadar sizin lehinize olmayabilecek yabancı şirketlerle herhangi bir ticari karar almaktan kaçının. Bununla birlikte, Venüs'ün zayıf konumu bu seyahatleri zenginleştirmeyebilir, bu nedenle bu dönemde seyahat etmeye çalışmayın ve kaçının. İnsani nedenlere olan ilginiz nedeniyle isim alma ve tanınma şansınız da yüksek.

Siyaset alanına da aktif olarak ilgi duyabilirsiniz. Sanatsal bakış açınız, yaratıcılığınızın doğru yönde ilerlemesini sağlayacak daha fazla çalışmaya yönelmenizi sağlayacaktır. Rahu'nun Boğa burcundaki geçişi, eşinizle olan ilişkinizde türbülansı gösterir. Arkadaşlığınızda daha dikkatli ve anlayışlı olmanız gerekecek.

 

YAY

Yay burcu için aylık horoskop, burunuzun lordu Jüpiter'in burcunuzda 20 Kasım 2020'ye kadar geçiş yaptığını gösterir. Bu, bolca öngörülü bilgi getiren uygun bir gezegen hareketidir. Ay, Sade Sati'nin etkisiyle tedirgin hissedeceğiniz iniş ve çıkışların payına sahip olacak. Olumsuz koşullarda sakinleşmenin bir yolunu bulmanız ve durumun zihinsel olarak sizi etkilemesine izin vermemeniz gerekecek. Aceleci kararlar vermek, pişmanlık verici deneyimlere yol açacaktır. Bu nedenle, önemli konularda dikkatli kararlar almak için kıdemlilerinizin tavsiyelerine başvurun.

Hayal kırıklıklarına yol açabileceğinden, duygusal açıklarınızı beklentilerinizden ayırın. Babanızla içten bir ilişki kurun ve ihtiyaç anında onun rehberliğini alın. Yay burclarının güzellik alanında, yaratıcılık ve tasarımda profesyonel yaşamlarında dikkatli olmaları gerekir.

Kariyer evinizde zayıflamış bir Venüs'ün varlığı, profesyonel çabalarınızı etkileyebilir. Geçmişteki talihsiz anlar nedeniyle özellikle birine güvenmekte sorun yaşayabilirsiniz. Bu, emlak ve arazi / mülkle ilgilenenler için 20 Kasım'a kadar iyi bir aydır.

Sıkı çalışmanız ve azminiz sayesinde başarı elde edeceksiniz. Bu ay aile üyeleriniz ve akrabalarınızla daha iyi bir ilişkiye sahip olacaksınız. Siyasete ilgi duyuyorsanız 16 Kasım'dan itibaren çok çalışma ve sahada başarılı olma fırsatını yakalayacaksınız. Keskin sanatsal becerileriniz, 17 Kasım 2020'den sonra sizi müziğe ve yaratıcı hobilere olan ilginize yöneltir.

 

OĞLAK

Oğlak burcunun bu ayki horoskobu, Jüpiter'in Yay burcundan 20 Kasım'a kadar geçişinin seyahat şansınızı artıracağını gösteriyor. Seçimlerinizi düşünmeden irrasyonel kararlar vermenize yol açabilecek aşırı özgüven hissedebilirsiniz.

Stresinizin seviyesi artacak ve bu da sizi istenmeyen harcamalar ve finansal istikrarsızlık konusunda daha fazla endişelendirecektir. Sade Sati'nin devam eden ikinci aşaması, kendinizi kötü hissetmenize ve günlük yaşam döngünüzü rahatsız etmenize neden olur. Kariyer ve meslek yaşamında türbülansa neden olur.

Bununla birlikte, Satürn çok fazla çalışma, kararlılık gerektirir ve temelde size önemli yaşam dersleri öğretme azminizi test eder. Bazen kendinizi kötü hissedebilirsiniz, ancak hayatta ilerlemek için elinizden gelenin en iyisini yapmanız ve çok çalışmanız gerekecektir. Kariyer evinizde zayıflamış Venüs, 17 Kasım'a kadar profesyonel amaçlarda şans veya servet getirmeyecek. Bu nedenle, kendinizi yeni iş almaktan veya yeni müşterilerle çalışmaktan çekin.

Yeni bir ortam değişikliğine uyum sağlamak da sizin için zor görünecektir. Bu ay hayatınızda önemli değişiklikler yapmadan kendinizi günlük aktivitelerle meşgul edin. Ayın ilerleyen saatlerinde, okült bilime veya araştırma çalışmalarına yönelebilirsiniz, ancak bunu daha ileriye götürmek konusunda fikir değişikliği olabilir.

Kaçınılmaz ve tartışmalı durumlara yol açabileceğinden, başkalarının işlerine çok fazla müdahale etmemeye çalışın. Yasal savaşlar geçiren veya yasal konulara katılan insanlar zafer kazanacak. Oğlak burcu öğrencileri ve çocukları için işler agresif ve rekabetçi hale gelecektir. Akademik taahhütlerinden daha samimi ve sorumlu olmaları gerekecek.Aile ve ev hayatı bu ay daha düşük puanlara sahip olacak. Daha sağlıklı bir ilişki için çabalamak, iç cephede uyumlu bir ortamın anahtarıdır. Jüpiter, seyahat planlarınızdaki talihsizlikleri gösterebilecek Satürn ile zayıflamış bir burçta bulunduğundan, 21 Kasım'dan sonra seyahat etmekten kaçının.

 

KOVA

Kova burcunun aylık horoskobu, hayatınızda başarıya ulaşmak için bu ay çok çalışmanız gerektiğini ima ediyor. Bu ay karşılaşabileceğiniz her türlü sorunun üstesinden gelmenize yardımcı olacak kararlı bir kişiliğe sahip oldunuz. Jüpiter'in kazançlar evinizde 20 Kasım 2020'ye kadar geçişi ile yeni gelir kaynakları elde edeceksiniz. İş dünyasındakiler işlerinde refah görecek ve girişimlerini genişletmek için yeni teklifler alacaklar.

Ay Kova burçları, sorumluluklarınızı ve bağlılığınızı ertelemenin size önümüzdeki dönemde daha fazla işten başka bir şey getirmeyeceğini unutmamalıdır. Aktif bir zihin ve istek, hayatınız hakkında dikkatli kararlar vermenize yardımcı olacaktır. İnsani yardım hizmetlerine yatkınlığınız nedeniyle siyasete dahil olabilir ve topluma hizmet edebilirsiniz. Ayrıca dini yerlerde çok zaman geçirecek ve ihtiyacı olan insanlara yardım edeceksiniz.

Mars'ın servet evinizden 14 Kasım'a kadar geçişi, mali durumunuzun düzenli bir şekilde kontrol edilmesini gerektirecektir. Hayatta daha iyi bir finansal durum için birikimlerinizle ilgilenmeye başlamalısınız. Yurtdışı gezileriniz size sıkı çalışmanızın istenen sonuçlarını getirecek ve yabancı ülkelerdeki insanlar işlerinizi büyütmek için ellerini uzatacaklar.

Bu ay düşmanlarınızı ve diğer tartışmalı konuları hayatınızda atacaksınız. Bununla birlikte, arkadaşlarınız ve yakın akrabalarınızla ilişkilerinizi geliştirmek için daha fazla zaman ayırmanız gerekecektir. Venüs'ün 17 Kasım'dan sonraki geçişi, güzellik, tasarım, moda ve diğer yaratıcı iş sektörlerinde başarı ve kazanımlar elde etmenize yardımcı olacaktır.

Sabrınızı ve anlayışınızı sınayabileceğinden, özellikle 1-16 Kasım arasında babanızla sağlıklı bir ilişki sürdürmeye çalışmalısınız. Babanız da 16 Kasım'dan sonra işyerinizde size verimli bir şekilde yardımcı olabilir. Kişisel nedenlerden dolayı durdurulan araştırma çalışmanıza bu ay devam edebilirsiniz.

 

BALIK

Bir Balık ay burcunun aylık horoskobu, burcunuzdaki retrograde mars geçişinin iş yerinizde heyecan verici deneyimler getireceğini gösterir. Profesyonel yaşamınızdaki haber becerilerini ve başarılarını keşfetmenize yardımcı olacak yeni fırsatlarla kutsanacaksınız.

12. burç Balık burcu Jüpiter tarafından yönetilir. Yeni bir değişim dalgasının yaratıcı becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olacağı anlamına gelir. Profesyonel hedefleriniz ve istekleriniz hakkında net düşünmenize yardımcı olacaktır. Çeşitli gelir kaynaklarından para kazanma olasılıkları arttıkça daha fazla tasarruf edebileceksiniz.

Samimi, çalışkan ve sorumlu olacaksınız ve profesyonel yaşamınızda başarılı olmak için iki kat çaba harcayacaksınız. Ayrıca bu ay kazanılmamış bir gelirden de kazanç elde edeceksiniz. Venüs'ün 7. evdeki zayıf bir tabela ile 17 Kasım'a kadar geçişi sizi hobilerinize ve ilgi alanlarınıza daha fazla zaman ve para harcamaya yöneltir.

Şans ve servet efendisi Mars, 14 Kasım'dan sonra size bol şans getiren Balık burcundan geçiyor. Ancak, iyi şansınıza çok fazla güvenmeyin. Kişisel ve profesyonel yaşamınızı iyileştirmek için çok çalışmaya devam etmeniz gerekecek.

Ego çatışmalarından ve çevrenizdeki insanlarla tartışmalardan kaçının, aksi takdirde bu ay hayatınızda istenmeyen strese yol açabilir. Merkür burcunuzun 8. evinde bulunduğu için arazi, ev veya mülk üzerine yatırım yapmak verimli bir yatırım olmayacaktır. Yabancı seyahatlerde birçok gecikme ve engel olacaktır; ancak sabırlı olun ve zorlu zamanlarda umudunuzu kaybetmeyin.

Agresif yapınızı kontrol etmeniz gerekecek olsa da cesur olun. İnsanların duygularına karşı saygılı olun ve çevrenizdeki insanlarla nasıl sohbet ettiğiniz konusunda dikkatli olun.