2019 AĞUSTOS AYI HİNT (VEDİK) ASTROLOJİ BURÇLAR YORUMU

 

KOÇ

Ağustos, sürekli çalışmanızı ve kişisel kontrolünüzü gerektirdiğinden sizin için inişli çıkışlı olacaktır. Ebeveyn mülkünüzle ilgili olarak bazı istenmeyen anlaşmazlıklar ya da tartışmalar ortaya çıkabilir, ancak bunlar Ağustos ayının ortasından sonra çözüleceği için strese girecek bir durum yoktur. Akıllıca ve ısrarlı davrandığınız sürece, sizin için çok fazla ilerleme olacaktır. Bu ay işinizle veya mesleğinizle ilgili çok fazla seyahat var. Bu ay biraz telaşlı olacak ve evren sorumluluklarınızı anlamanızı ve ona göre çalışmanızı istiyor. Yeni ortaklıklar veya iş fırsatları ayın ortasından sonra düşünülebilir. Akıllıca davranın ve kararlarınıza güvenebilirsiniz. Harika finansal faydalar alacaksınız.

Kariyer ile ilgili, devlet sektöründe ilerleme, büyüme ve yeni iş fırsatları edinebilirsiniz. Kamu hizmetleri için hazırlık yapmış olmanız durumunda, seçilme ihtimaliniz yüksek. Çok sayıda iş gezisinin bir parçası olacak ve kuruluşunuzun gelişimine katkıda bulunacaksınız. Herhangi bir yarı zamanlı işten kendinizi savuşturun, çünkü bu sizin için faydalı olmayacaktır. Bu ayın ortasından itibaren daha güvenli ve cesur olursunuz. Ekip arkadaşlarınızdan yeni fikirler olacağı için çok destekleyici olacaktır. Üstlerinizle ​​ilgili her türlü argüman veya rahatsız edici davranıştan kaçınmalısınız. Şu anki işinizde stres ve memnuniyetsizlik olasılığı var. İşinizi değiştirmek istemeniz durumunda, bu noktada 20 Ağustos 2019'dan sonra yapabilirsiniz.

Bu ayın ortasından sonra gayri menkul ve hisse piyasaları gibi diğer kaynaklarda yüksek kazanç şansı var. Spekülatif yatırımlar da önemli kazançlar getirecektir. Uzun vadeli yatırımlarınız son derece kazançlı olacak. Bazı eski topraklar / mülkler olağanüstü bir değere sahip olacak. Ancak, Satürn gelir evinizi etkiliyor bu nedenle gelirinizde belirli engeller veya gecikmeler olacak. İnsanların sizi aldatma ihtimalleri yüksek olduğu için finansal meseleler konusunda kimseye güvenmeyin. İmzalarınızı atmadan önce belgeleri iyice okuyun.

 

BOĞA

Bu ayın başlangıcı muhtemelen o kadar verimli olmayabilir. Bu nedenle sporla ilgili faaliyetlere katılmaktan kaçının. Bu aydan itibaren kimseye bir şey vaat etmemek için ne gerekiyorsa yapın, çünkü elinizde olmayan etkenler sözlerinizi tutmanıza izin vermez. Dolayısıyla etrafınızdaki insanları hayal kırıklığına uğratabilir ve değerli ilişkilerinizden birkaçını kaybedebilirsiniz. Ağustos ayının ortasından itibaren güzel zamanlar gelecek. Psikolojik kararlılığınızda ve fiziksel gücünüzde bir iyileşme olacak. Karar verme yetenekleriniz gelişecek. Ancak yine de yaşamınızla ilgili herhangi bir büyük karar vermeden önce, ailenizden veya güvenilir bir arkadaşınızdan öneriler almalısınız.

İş gezileri sizin için son derece faydalı olacaktır. Manevi faaliyetlere büyük ilgi göstereceksiniz. Verimli sonuçlar getirecek olan yurtdışına seyahat etme şansına sahip olacaksınız. Patronunuz ve alt çalışanlardan tam destek alacaksınız ve bu kişiler başarınızda ve gelişiminizde büyük rol oynayacaklar. Başkalarının kişisel ve mesleki yaşamlarına müdahale etmemeye çalışın. Bunu yaparsanız, büyük ihtimalle onlarla olan ilişkinizi bozacaksınız.

Muhtemelen uzun zamandır bekleyen bir görevi ya da girişimi bitireceksiniz. Arkadaşlarınız veya akrabalarınızla ilgili tüm yanlış anlaşılmaları çözebileceksiniz. Yeni bir ev almayı planlayabilirsiniz. Sert ve gayretli çalışmanız hayalinizdeki projeyi gerçekleştirmenizi sağlayacaktır. Ancak, yolunuzda bazı engeller olacak.
Kendiniz için biraz zaman ayıracak ve kısa bir yolculuğa çıkacaksınız. Bu stres ve zihinsel baskıdan kurtulmanıza yardımcı olacaktır. İşinizi değiştirmek istiyorsanız, bu ayın ortasından sonra yapabilirsiniz. Ancak bu ay kesinlikle yeni bir iş girişimi başlatmak için iyi bir dönem değil.

 

İKİZLER

Dört gezegen birden 2. evinizden geçiyor, bu nedenle dilinizee dikkat etmeli ve arkadaşlarınız veya akrabalarınızla gereksiz konuşmalar yapmaktan kaçınmalısınız, aksi takdirde hayatınızın geri kalanında değerli bir ilişki veya sadık bir arkadaşınızı kaybedebilirsiniz. Önemli bir karar vermeyin aniden. Son anlaşmayı imzalamadan önce yaşlı ya da olgun bir kişiye danışın. Çok çalışmanız yeni fırsatlar ve değerlendirmeler getirecek ve toplumda iyi bir isim edinmenize yardımcı olacaktır. Bir spor etkinliğine katılacak ve kazanan kupayla eve döneceksiniz.

Aşırı egoistik güvene büyük bir hayır deyin. Bu, meslektaşlarınızla ve alt çalışanlarla olan bağlarınızı bozabilir. Ayrıca, patronunuzla veya yaşlılarla olan her türlü tartışmayı önlemek için elinizden geleni yapın. Bu ay çok sıkı çalışma gerektiriyor. Daha önce tamamlanmamış bir ödev veya proje tamamlanacak ve çok kazançlı çıkacaksınız. Bu yüzden sabırlı olun ve umudunuzu kaybetmeyin. Her şey sonunda hallolacak. Bu ay finansal konularda son derece karlı olacak ve gelirinizde bir artışa neden olacaktır. Mesleki ilişkilerde bir gelişme olacak. Kendinizi 2019 yılına kadar her türlü yeni iş ortaklığından koruyun. İmzalarınızı atmadan önce belgeleri çok dikkatli inceleyin.

Çok sayıda iş seyahatinin bir parçası olacaksınız, ancak bunlar çok da verimli olmayabilirler. Patronunuz ya da yaşlılarınızla ilgili bazı sorunlarınız olacak. Böyle bir durumda cevaplamaktan kaçının. İşinizi değiştirmeyi planlıyorsanız, bunu 14 Ağustos 2019'dan sonra yapabilirsiniz. Belirli bir proje için gerçekten çok çalışıyor iseniz, bu ayın sonuna kadar sizin için iyi haberler olacak.

 

YENGEÇ

Ağustos 2019’un ilk evresindeki dört gezegen hareketi, heyecanlanmaya neden olacak ve sizi birçok yeni şey yapmaya motive edecek. Ancak bunun sizi yalnızca gerekli bir seviyeye kadar heyecanlandırmasına izin vermelisiniz, çünkü aşırı heyecan, düşüşünüzle sonuçlanabilecek aşırı güvenceye neden olabilir. Yeni bir araç almayı planlıyorsanız, doğru zamandır. Gelirinizin önemli bir kısmını ev tadilatı ve ev eşyaları için harcayacaksınız. Bu ayın ortası sizin için biraz zor olacak. Profesyonel yaşamınızda büyük bir baskı ve şaşkınlıkla karşı karşıya kalacaksınız. Moralinizde ve karar verme becerilerinizde düşüş olacak.

Bu stres ve kaygıdan kurtulmak için kısa bir gezi ya da seyahate çıkmalısınız. Anneniz bu ay boyunca son derece destekleyici olacak. Mali durumunuzu stabilize etmede aktif rol oynayacak. Mesleğiniz / işiniz nedeniyle yurtdışına seyahat etme şansına sahip olacaksınız. Sonuçlar son derece verimli olacaktır.

Ağustos ayının başında bir çeşit iş baskısı yaşayacaksınız. İş arkadaşlarınız ya da arkadaşlarınızdan mükemmel bir destek alamayabilirsiniz. İş ortakları ile anlaşmazlıklardan kaçınmalısınız. 16 Ağustos 2019’a kadar herhangi bir başka iş girişimine yatırım yapmamaya çalışın. İşletmeniz bu tarihe kadar önemli miktarda para kazanamayabilir. 16 Ağustos 2019'dan sonra işinizde ve mesleğinizde bir gelişme ve büyüme olacaktır. Kamu hizmeti giriş sınavını vermeyi planlayabilirsiniz, zira devlet işi alanlarınız oldukça şanslı. Bu dönem sizin için bol bol iyi fırsatlar getirecek. Finansal durumunuzda istikrar olacak.

 

ASLAN

Ayın başlangıcı finansal meseleler açısından pek iyi değil. Stresten kaçmak için seyahat ve arkadaşlarla geçirilen vakit derken çok fazla harcama yapabilirsiniz. Evinizin tadilatı için kayda değer miktarda harcayacaksınız. Bu ay sürüş hızınızı kontrol altında tutun. Ayrıca, 15 Ağustos 2019’a kadar herhangi bir araç satın almamaya çalışın. Bir araya gelme veya bir etkinlik sırasında ailenizle birlikte kaliteli bir zaman geçireceksiniz. Aile üyeleriyle ilgili bazı yanlış anlaşılmalar çözülecektir. Bu, tüm stresi giderecektir. Rahatlayacak ve kendini mutlu bir yerde bulacaksın.

İşte size bir sürpriz. Bir devlet işine başvurmuş olmanız durumunda, 20 Ağustos 2019’dan sonra canlandırıcı haberler alacaksınız. 20 Ağustos 2019’dan sonra bazı araştırma çalışmaları ile meşgul olacaksınız ve inanılmaz derecede iyi performans göstereceksiniz. Bu ayın sonuna kadar kendinden emin ve cesur hissedeceksiniz. Sosyal hizmetteki katkınızla tanınacaksınız ve aynı şekilde takdir edileceksiniz.

Kariyer ve meslek ile ilgili olumlu bir dönem. Bazı harika projeler ve iş teklifleri alacaksınız. Patronunuz, sıkı çalışmanız ve kuruluşunuzun ilerlemesine olan katkınız için sizi takdir edecektir. Değerlendirme ve terfi alacaksınız. Siz de bir transfer için seçebilirsiniz. 10 Ağustos’tan sonra kendinizi daha güvende ve motive edeceksiniz çünkü Mars onun zayıflamış evresinden çıkacak ve güçlü konumda olacaktır. Yabancı projeler ve seyahatler çok kazançlı olmayacak. Bu, hizmet sektöründe çalışan kişiler için uygun bir zaman değil.

 

BAŞAK

Bu ay çok fazla seyahat etme ihtimaliniz var. Bazı eski arkadaşlarınız ve akrabalarınızla gezi ve seyahatler planlayacak ve böylece onlarla kaliteli zaman geçirebileceksiniz. Maaşınızda bir artış bekleyebilirsiniz. İşiniz olağanüstü kazançlı olacak. İsteklerinizin yerine getirilmesi için çalışacaksınız. Yeni bir araba almayı düşünüyorsanız, bu ay boyunca bu dileği yerine getireceksiniz.

Bir devlet işine başvurduysanız, istediğiniz pozisyon için seçileceksiniz. Spordaki mükemmel performansınız için ödüllendirilecek ve tercih ettiğiniz sporu oynama şansına sahip olacaksınız. Mesleki yaşamınızda bir tür baskı veya şaşkınlık hissedeceksiniz. Meslektaşlarınız size karşı takım oluşturmayı planlayabilir. Yurtdışına seyahat etme şansına sahip olacak ve popüler bir iş başvurusunda bulunmanız durumunda, bir onaylama e-postası / araması alacağınız gibi hayaliniz gerçekleşecek. Toplantılar ve konferanslarla meşgul olacak ve mevcut işinizde yeni fırsatlar elde edeceksiniz. Bekleyen bir dava, strese ve baskıya neden olabilir.

Mesleki yaşamınızla ilgili ani kararlar almaktan kaçının. Bunun mesleğiniz veya işiniz üzerinde olumsuz bir etkisi olabilir. İş planlarınızı çalışanlarınıza göstermemek için ne gerekiyorsa yapın. Bankadan herhangi bir finansal yardım almaktan kaçının.

15 Ağustos 2019'dan sonra daha aydınlanmış ve motive olmuş hissedeceksiniz. Bazı yabancı şirketlerden başka bir girişim veya heyecan verici bir teklif alacaksınız.
İş vereniniz, sıkı çalışmanızı ve kuruluşunuzun ilerlemesine olan katkınızı algılayacaktır. Yeni bir proje veya ödeve başlayabilirsiniz. Terfi ve değerlendirme için kendinizi hazırlayın. Bu ay boyunca işinizi değiştirmemeye çalışın.

 

TERAZI

Ağustos ayının ilk aşaması, mesleki yaşamınızdaki yeni fırsatlarla yüklenecek. Kendinizi rahat bir zihin durumunda bulacaksınız. İnanılmaz derecede enerjik ve yeni iş fırsatlarını karşılamak için istekli olacaksınız. Çalışmanız, hedeflerinizi gerçekleştirmenizi sağlayacaktır.
Sporla ilgili faaliyetlerde sizin için yeni açık kapılar olacaktır. Odaklanmanız ve sıkı çalışmanız, istediğiniz kolej / okulda kendinize bir koltuk temin etmenize yardımcı olacaktır. Her türlü bürokratik anlaşmazlıklardan kurtulacaksınız.

Politikada aktif rol alabileceksiniz ve sosyal çalışmanız toplumda bir isim kazanmanıza yardımcı olacak. Bir devlet işine başvurmuş olmanız durumunda, bu ay sizin için harika haberler olacak.
Bu süre zarfında herhangi bir satış veya araç alımından kaçının. Sıkışma olasılığı olduğu için sürüş esnasında hızınızı kontrol edin. Bir arsa veya kiralık evle ilgili birkaç zorlukla karşılaşabilirsiniz ve yerleşimi için çok fazla harcama yapmanız gerekebilir. Dilinizi kontrol edin ve her türlü sert veya yüksek tondan stratejik bir mesafe bırakın.

 

AKREP

Siz, herhangi bir görevi zamanında yerine getirmekten hoşlanan ve aynı zamanda yoğunlaşma ve bağlılık kazandıracak birisiniz. Hayatta başarıya ulaşmak için enerjinizi doğru yöne koymanız gerekir. Bu ay boyunca kendinizi çok fazla işten uzak tutun, çünkü işiniz veya mesleğiniz nedeniyle stres ve psikolojik hastalıklarla karşı karşıya kalmanız ihtimali yüksektir. Bu süre zarfında kimseye taahhüt vermeyin. Aynı şekilde, ani seçimlerden de uzak durun. Daha sonra pişman olmanız gerekebilir. Arkadaşlarınızla ve kardeşlerinizle anlaşmazlıklar yaşamak zorunda kalabilirsiniz. Kendinizi sert ve istenmeyen dillerden uzak tutun. Anlaşmazlıklarınızdan kimseyi kışkırtmamaya çalışın, aksi takdirde çatışmalar ortaya çıkabilir. Evinizin tadilattan geçmesi durumu olabilir.

Politika sizin için iyi bir platform olacak ve toplumda iyibir isim kazanmanıza yardımcı olacak. Eğer bekleyen bir dava varsa, kazanacaksınız. İstenilen spor aktivitelerine katılmak için harika bir zaman. Bu ay çocuklar için sürprizlerle dolu olacak.

 

YAY

Retro Satürn ay burcunuzdan geçerek sizi endişeli, tembel ve dayanıksız hissettirecek. 10 Ağustos 2019 tarihine kadar gereksiz seyahatlerden uzak durun. Tonunuzu kontrol edin ve acımasız veya istenmeyen bir ton veya dil kullanmaktan kaçının aksi takdirde bu değerli bir ilişkiyi mahvedebilir.
Profesyonel yaşamınızda çok fazla stres yaratacak ve psikolojik hastalıklara neden olacak birkaç engelle karşılaşacaksınız.

15 Ağustos 2019'dan önce yeni bir girişime başlamamaya çalışın. Önemli iş kararları almadan önce ailenize veya anlayışlı bir arkadaşa danışın. Iş hayatınızda yönetici bir geçmişe sahip olmanız durumunda, sizi hakaret etmeye çalışacakları için rakiplerinize dikkat edin. Ayaklarınızı yasa dışı faaliyetlere sokmayın.
Servetiniz 16 Ağustos 2019’dan sonra size yardımcı olacak. Bu zaman dilimi devlet işleri için uygun olacaktır. Bir kadın (eşiniz olabilir) finansal istikrarınıza karşı önemli bir rol oynayacaktır. Yurtdışına seyahat etmek için bir fırsat bulacaksınız. Ailenizle bir gezi planlayacaksınız.

 

OĞLAK

Ay burcunuzun gezegeni Saturn geriye doğru hareket halinde. Bu endişe ve iritasyona neden olur. Zihinsel istikrarınızı etkileyebileceğinden fazla düşünmekten kaçınmalısınız. Bu süre zarfında kendinizi yeni girişimlerden uzak tutun. Aynı şekilde gereksiz harcamalardan kaçının.

Doğru zihinsel durumunuzda stres ve karışıklıktan muzdarip olacaksınız. Hedefinize odaklanamayacaksınız ve olaylara olumsuz bir bakış açısıyla bakacaksınız.
Kendinizi her türlü sert karardan uzaklaştırın, çünkü karar verme becerilerinizde büyük bir soru işareti var ve sonunda bu etkileşimin sonunda güveninizi kaybedersiniz.
16 Ağustos 2019'dan sonra geçen süre devlet çalışanları için iyidir. Terfi ve değerlendirilme şansı var.

Bu ay boyunca atalara ait mülk alabilirsiniz. Dizilimlerinizde seyahat var. Aileniz ve akrabalarınızla manevi bir gezi planlayacaksınız.

Öncelikle bazı gerçeklere dikkat etmeniz gerekiyor. İkincisi, öfkenizi ve sert sözlerinizi kontrol etmeye çalışın çünkü bu hayatınızı olumsuz etkileyebilir. Üçüncüsü ve sonuncusu, görevlerinizi önceden planlayın, aksi takdirde bu kişisel ve mesleki yaşamda başarısızlığa neden olabilir.

 

KOVA

Ay burcu gezegeniniz Saturn geriye hareket ediyor ve ay burcunuz üzerinde bir yönü / etkisi var. Hayatınızda işinizde gecikmeye neden olacak çeşitli engeller ve sıkıntılı yollar olacaktır. Atanan görevleri zamanında tamamlayamamak gibi. Ödevinizi zamanında teslim etseniz bile, tekrar üzerinde çalışmak zorunda kalabilirsiniz, çünkü büyük miktarda hata içerebilir.
Bu olumsuz koşullardan kaçınmak için derin konsantrasyon ve özveriyle çalışmalarınıza odaklanmalısınız. Bu dönemde anlamsız yolculuklardan ve gezilerden kaçının, bunun yerine çalışmanıza çok içten bir şekilde odaklanın ve çok çaba sarf edin, aksi halde sürekli başarısızlıklar ve utançla karşılaşırsınız.

Kendinizi meslektaşlarınızla ve yaş olarak büyük olanlarla 10 Ağustos 2019 tarihine kadar her türlü anlaşmazlıktan kurtarın. Hedeflerinize ve gelecek planlamanıza odaklanın.
Birkaç devlet bağlantısı kuracaksınız. Sosyal hizmetiniz ve yardım kurumunuz, toplumda iyi bir ad kazanmanızı sağlayacaktır.
Bu ayın sonunda, karakterinizde bir iyileşme olacak. Daha fazla güven inşa edecek ve kararlarınıza inanmaya başlayacaksınız. Arkadaşlarla olan geçmiş ihtilaflar sona erecek.

 

BALIK

Bu ay kişiliğinizde aşırı bir gelişme olacak. Daha fazla kesinlik olacak ve korkusuzluk artacak ve seçimlerinize güvenmeye başlayacaksınız.
Önceki bir işi yeniden başlatmayı planlayabilirsiniz. Bu ay, donanım ile ilgili iş yapan herkes için son derece ideal ve karlı. Bu ay ayrıca, emlak işinde olan herkes için harika. 20 Ağustos 2019’dan sonra başka bir iş girişimine başlamayı planlayabilirsiniz. Bu zamana kadar birçok fırsat kapınızı çalmayı bekliyor. Şimdiye kadar yaptığınız tüm zor işler için verimli sonuçlar alacaksınız. Bununla birlikte, kusurlarınızı ve başarısızlığınızı kabul etmeye ve en önemlisi onlardan bir ders almaya hazır olmalısınız.
Başka bir ev satın almak veya evinizi yenilemek istemeniz durumunda, bu ay bunun için mükemmel bir seçim.

Maneviyata yoğun bir ilgi gösterecek ve ailenizle ve akrabalarınızla bazı kısa geziler planlayacaksınız. Arkadaşlarınızla veya ailenizle yabancı bir gezi planlayabilirsiniz.