2019 ARALIK AYI HİNT (VEDİK) ASTROLOJİ BURÇLAR YORUMU

 

KOÇ

Aralık ayı Koç burcu için çalışkan bir ay olacak. Bu ay boyunca mücadelelerinizin ve zorluklarınızın geçici olarak artması ve sizi daha önce çok daha fazla çalışmaya zorlama şansı yüksek. 2019 Koç Aralık Horoskobu'na göre, sizi ay boyunca çekecek ve verilen zaman dilimi içinde verdiğiniz tüm görevleri tamamlayacak cesarete ve güce sahip olacaksınız.

Saturn, Cesaret Evi'nizden geçeceğinden, bu ay profesyonellik cephesinde şansınızı yakalayabilirsiniz. Koç burcu Aralık ayı horoskobuna göre, maneviyata karşı güçlü bir eğilim hissedecek ve zamanınızı ve paranızı çeşitli manevi yerler ve hayır kurumlarında geçireceksiniz. Bu ay taşınmaz mallarla ilgili bazı sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Bazı yanlış iletişimlerden dolayı kardeşlerinizle olan ilişkiniz zorlanabilir.

Bununla birlikte, Aralık ayı, size iyi haberler verecektir. Bu ay, bazı duygusal ve fiziksel konular için büyük bir dayanıklılık ve fiziksel güc ile kutsanmış olacak. Aralık, kapınızın önünde, en azından beklediğiniz zaman sizin için gerçekten iyi bir büyüme potansiyeli getirecek. Bu süre zarfında arkadaşlarınızla bir miktar mesafe tutmaya çalışın, aksi takdirde birbirinizle beklenmedik bir kavgaya girebilirsiniz. Bu süre zarfında babanızla da herhangi bir tartışmaya girmemeye dikkat edin.

16 Aralık 2019’dan başlayarak Ay Koç Burcu’nın Dokuzuncu Evi’ndeki (Talih Evi) Güneş geçişi nedeniyle, adınız, popülariteniz ve tanınırlığınız artıyor ve bu topluma bağlı olarak büyüyecek. Bu süre aynı zamanda size çeşitli noktalara seyahat fırsatları sağlayacaktır. Bu zaman sizden sabırlı olmanızı istiyor, çünkü bu süre zarfında gelirle ilgili bazı sıkıntılar yaşayacaksınız. Sabırla çalışmayı deneyin ve bu ay yeni gelir kaynakları yaratmaya dikkatinizi verin.

 

BOĞA

 
Bu ay, düşünme ve anlama yetenekleriniz biraz daha düşük kalabilir. Güven sunarken her hangi bir işi yapmaya karşı duyarlı olmanız da gerekiyor. Zihinsel rahatsızlıklara ve stresli durumlara yakalanabilirsiniz ve bu nedenle çalışmalarınızdaki kesintilerle yüzleşme olasılığı olabilir. Bu gibi durumlarda, iyi bir şekilde düşünülmüş ve planlanmış bir strateji ile herhangi bir çalışmayı yapmanız sizin için faydalı olacaktır. Yakın akrabalarınızla olan ilişkiler de kötüleşebilir. Bu nedenle akrabalarınızla ve kendi halkınızla temkinli kalmaya çalışmalı, bunun yanında profesyonel yaşamınıza daha iyi bir yön vermeyi denemelisiniz. Bir işe kaydolduysanız, bu ay iş yerinizde bir görev alma ve pozisyon kazanma olasılığı vardır. Asla gereğinden fazla yatırım yapmayı düşünmemelisiniz. Yoksa bunun sonuçlarıyla başa çıkmak zorunda kalabilirsiniz. Gerekli desteği arkadaşlarınızdan alabilirsiniz. Bu ay, arazi, araç vb. menkulleri edinme ihtimaliniz var. Yeni bir ev veya bir araç vb. Satın alma fikrinizi varsa, bu ay başarılı olabilirsiniz. Ailenizle ilişkileriniz daha iyi olabilir ve onların işbirliğini de alma ihtimaliniz yüksek. Bununla birlikte, babanızın sağlık koşullarına ilişkin endişeler ortaya çıkabilir. Bu nedenle onun sağlığı açısından dikkatli olun. Öte yandan, gereksiz ihtilaflara karışırsanız sorunlarınız artabilir.
 
Yurtdışına seyahat etme şansı var. Bu ay dışarı çıkmayı planlıyorsanız veya bunun için çalışıyorsanız, başarılı olabilir. Eşinizle iyi bir ilişki sürdürmeye çalışın. Bu ay, durumlar iş açısından stresli olabilir. Bu gibi durumlarda, önemli işlerle ilgilenmekten kaçınmalısınız. Ayrıca, daha az sorunla karşılaşmanız için kararlılık ve ciddiyetle herhangi bir iş yapmayı deneyin. Bu ay, 8, 9, 18, 19, 28, 29 tarihleri sizin için uygun değil. Bu sırada hayırlı işler yapmaktan veya önemli eylemlerden kaçının.

 

İKİZLER

2020 Aralık ayının ilk evresinde, sorun yaratan Rahu ay burcunuza doğru ilerliyor.
Tartışmalı ve diplomatik bireylerden stratejik mesafenizi korumalısınız. Anlamsız eylemlerden ve aşırı güvenden kaynaklanan sorunlardan kaçınılmalıdır. Aynı şekilde gösteriş yapmaktan kilit ve hayati noktaları da koruyun. Büyük ve önemli kararların hiçbiri yaşlıların görüşü alınmadan alınmamalıdır. Bir davaya katılmış olmanız durumunda, size verilen her türlü iddiadan özgür olmanız muhtemeldir. Kendine olan güveniniz, taktikleriniz ve keskin düşünceleriniz, rakiplerinize karşı zafer kazanmanızı sağlayacak.

Sık sık yapılan yabancı seyahatler ve aşırı harcama nedeniyle 15 Aralık 2019'dan sonra stresli durumlarla karşılaşabilirsiniz. Herhangi bir belge veya tapuyu imzalarken, gözlerinizi açık tutun. Herhangi bir konuda aşırı akıllılıktan ötürü, size karşı gelinebilir. Bu ayın içinde uyuşuk hissedebilirsiniz; Size enerji verebilecek bazı kaynakları bulun. Onları özel hissettirmek için sevdiklerinize pahalı hediyeler alacaksınız. Sık geziler günlük rutininizi bozacaktır. Bu ayın son birkaç gününde yapılan uluslararası geziler mükemmel gelir ve kariyer fırsatlarını davet ediyor.

 

YENGEÇ

İç cephede yükselen sorunlar nedeniyle bu ayın başlarında iç huzurunuz engellenecek. Bu nedenle, ebeveynlere veya yaşlılara danışmadan nihai sonuca varamamaya dikkat edin.
Depresyon muhtemelen hayatınıza çarpabilir ve siz yoldan çıkabilirsiniz. Keyifli bir yolculuk sizi tekrar sıraya sokabilir ve rahatlamanıza ve dinlenmenize yardımcı olabilir. Çocuklarla olan ilişkiler yanlış anlaşılma ve anlaşmazlıklardan kaynaklı sıkıntı verebilir. Kadın arkadaşlarla ve meslektaşlarla samimi ilişkiler kurmaya çalışın. Onlarla bir çatışma yapmak sizi sıkıntılı bir duruma sokabilir.

Bu Aralık ayında kartınızda çok fazla seyahat var ve çok büyük masraflar olacağını söylüyor. Yakın ve sevdiklerinizden beklediğiniz türde bir destek alamayabilirsiniz. Kendiliğinden yarattığınız çabalar nedeniyle 16 Aralık'a kadar makul parasal kazanç elde etme ihtimaliniz var. Herhangi bir sebep olmadan anlaşmazlıklara düşebilirsiniz ve bu muhtemelen bir davaya dönüşebilir, bu nedenle bu tür sorunlardan hayati öneme sahip yolları koruyun.

 

ASLAN

Bu ayın başlangıcı, cesaret ve güvenle istifleneceğiniz enerji ve coşku temelli bir ay olacak. Uzun zamandan beri bir mülk veya arsa satın almak istemeniz durumunda, odak noktanız bu konu üzerinde artacak ve aniden bu hayali yerine getirmek için kaynaklarınızı düzenlemeye başlayacaksınız.
Mesleki alanda çok sayıda fırsatın olması muhtemeldir. Her bir gayretiniz dikkate alınacak ve aynı şey için takdir alacaksınız. Ancak, herhangi bir görevi yerine getirmediğiniz veya aceleyle projelendirmediğinizden emin olun, işler ters gidebilir.

Bu ay siyasi geçmişe olanlar için oldukça verimli olacak. Stresli durumlar, 2019 Aralık ayının ortasında ortaya çıkabilir ve bu durum sizi bu tür durumlardan kaçmak için boş zaman yolculuğu planlamanıza ikna edecektir. Rakipleriniz karşısında zafer kazanmak üzeresiniz. Eski bir aracın onarımı için gereksiz masraflardan kaçının.

 

BAŞAK

Enerjiyle ve cesaretle dolusunuz, ama aceleciliği ve aşırı güvenciliği önlemek için bir noktaya tutunun. Bu tutunma ve bilgeliği doğru şekilde kullanarak hemen hemen her soruna çözüm bulacaksınız. Mesleki yaşamınızdaki başarı merdivenlerini tırmanacaksınız, gereksiz yere harcama yapmadığınızdan emin olun.
Medya, spor, yazma ve seyahat sizi en fazla etkileyecek alanlar ve bu alanlardan herhangi birine yönelmiş görünüyorsunuz. Tasarruflarınızın büyük bir kısmını kendiniz veya sevdiğiniz biri için pahalı süs eşyaları satın almak için harcayacaksınız. Ev ile ilgili iç karartıcı durumlarla 10 Aralık 2019 - 22 Aralık 2019 tarihleri arasında karşılaşabilirsiniz.

Annenizin sağlığına dikkat edin ve onunla bir yere gitmeyi planlayın. Mesleki yaşamda sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Gereksiz ve sık seyahatler sizi rahatsız edici aşamaya sokabilir. Bir davaya dahil olma olasılığınız var, ancak üzerinde durulacak hiçbir şey yok, bu konuda zafer kazanacaksınız. 16 Aralık 2019 tarihinden itibaren yapılan harcamalarda artış sizi gergin bir duruma sokabilir. Politikada şansınızı denemek isterseniz, tam zamanı!

 

TERAZI

Siz her zaman eğlendiren bir güç kaynağısınız. Siz bir yerden başka bir yere taşınmayı seven, yeni bir şeyler deneyimleme nedeni ile bir gezginsiniz. Bu geziler için de iyi harcamalar yapılıyor olabilir ve bu zaman zaman sizi sıkıntılı bir duruma sokabilir, bu nedenle parasal yönleri göz önünde bulundurarak iyi plan yapın ve yeterli paranız yoksa, yalnızca istenmeyen ve etkileyici olmayan bir alana inebileceğinizden, kendinizi dışarıda bırakmanıza neden olabilir. Siz çekiciliğin telleri tarafindan çok kolay çekilen birisiniz. Duygularınız üzerinde kontrol sahibi olmanız gerekir, çünkü bu zihinsel durum yaşamınızda çok fazla yaygara yaratabilir.

Bir kişiyi çok dikkatli bir şekilde gözlemleyin ve kalbinizi o kişinin eline koymadan önce tüm yüksek ve alçakları inceleyin. İşinize karşı son derece ciddi ve özverili olacaksınız ve tüm görevleri çok çalışkan ve yeterli bir şekilde yerine getireceksiniz. Bu faktör, başarı merdivenlerinden çıkmanızı sağlayacaktır.
Her yönüyle harika bir şekilde yöneterek kişisel ve mesleki ilişkilerinizi akıllıca koruyacaksınız. Uluslararası bir kuruluşta bir iş veya iş projesi planlıyorsanız, bu ay başarı şansınız yüksek. Sağlık sorunları size bazı stresler yaşatacaktır, bu yüzden sağlığınıza dikkat edin ve gerekli tüm önlemleri alın. Ayağını ileri koyup siyasi dünyaya adım atabilirsiniz. Sadece rakiplerinize biraz dikkat edin ve herhangi biriyle anlaşmazlığa düşmekten kaçının.

 

AKREP

Aralık 2019'da pozitif enerji ve cesaretle yığılmış gibi görünüyorsunuz, ancak gereksiz seyahatlerden kaçınınız. Başka zorlukların peşinde koşmadığınızdan emin olun.
Her bir çabanız dikkate alınacak ve yavaşça başarı ve şans merdivenlerinden tırmanacaksınız. Saldırganlığı ve egoyu azaltın ve ne görevi olursa olsun aceleci eylemlerden kaçının.

İşinizi değiştirmek istemeniz durumunda, yeni şirketler aramaya başlamanın tam zamanı. Aynı şey ayaklarını yeni girişimlere sokmak isteyen işadamları için de geçerli. Eşiniz ve arkadaşlarınız çok destekleyici olacak ve istediğiniz hedeflere ulaşmanıza yardımcı olacak. Olumsuz kişiliğe sahip insanlardan stratejik mesafeyi korumak için bir noktada durun Aynı şekilde, anlamsız geziler ve seyahatlerden kaçının. Bu sadece toplam bir para israfı olur.
Siyasi dünyada istifa etmeyi planlıyorsanız, bekleyin! Bunun yerine, sosyal hizmetle devam edin, bu iyi karmalar eklemenizi sağlayacaktır.

 

YAY

Bu ayın ilk evresinde, ay burcunuzdan gezegen kümeleri geçiyor. Bu, aklınızda çok fazla endişe ve karışık düşüncelere yol açacaktır, olası sebeplerden biri bekleyen iş veya görevler olabilir. Sade-Sati'nin etkisi sizi şaşkınlıklarınızın üstesinden gelemeyeceğiniz bir noktaya getirecektir. Karar verme becerileriniz engellenecek ve birisine bu kadar kolay inanmayacaksınız. Bu yolda inip duygularınızı güçlendirmek için bir adım atmanız gerekiyor. Vaktinizi yönetin ve en önemlisi görevlere odaklanın.

Evlilik hayatı bazı uyumsuzluk belirtileri gösterecektir. Durum ne şekilde olursa olsun, etik olmayan ilişkilerden uzak durun. Dilinizi kontrol altına alın ve ego ve saldırganlıktan stratejik mesafeyi koruyun. Zenginlik ve biriktirmek oldukça zor olacaktır, bu yüzden cebinizde de bir kontrol sağlayın. Siyaset ve sosyal hizmetlere ilgi gösteriyor gibi görünüyorsunuz. Bir araştırma çalışmasına başlayabilirsiniz.
Ebeveynlerle ilişkiler oldukça iyi sonuç verecektir. Rakipleriniz karşısında zafer kazanacaksınız ve onlar size hiçbir şekilde zarar veremeyecekler.

 

OĞLAK

Gereksiz masrafları azaltmanız ve anlamsız çıkışlardan kaçınmanız gerekiyor bu ay; aksi halde stres ve gerginlik yolunuza çıkacak ve kendinizi hayal kırıklığı yaratan bir durumda bulacaksınız. Aceleci davranmaktan stratejik bir mesafeyi koruduğunuzdan emin olun. Herhangi bir önemli kararı verirken sakin ve rahat olun. Olumsuz kişiliklerden uzak durun. Bu ay, rakiplerinize karşı muzaffer olacağınız için biraz verimli. Ancak, politik alandan çok fazla şey bekliyorsanız, hemen durun! Spor ve alan dışı etkinliklerde başarı ve şans merdivenlerine tırmanacaksınız.

Servetiniz bu ay boyunca size yardımcı olacak, ancak önce hayali aklınıza bir göz atın. Stresin hiçbir şekilde yolunuza çıkmasına izin vermeyin. Tebrikler, çok sayıda uluslararası iş gezisi bu Aralık'ta kartlarınızda. Önemli projeleri delegelerle tartışacaksınız ve şaşırtıcı iş fırsatlarını geri getireceksiniz. Kozmetik ve konfeksiyonla ilgili işlerle ilgileniyorsanız, bu yükselme ve parlama zamanınız. Aynı şekilde, bu girişimlerin büyümek ve gelişmek zorunda olduğu gerçeğinin ışığında ayaklarınızı yeni bir iş ortaklığına koyabilirsiniz.

Bu ay, daha önce kariyerle ilgili her türlü sorun ya da problemin üstesinden geleceksiniz, ancak bu sizin taahhüdünüz ve bağlılığınızla mümkün olacaktır. Çok fazla sıkı çalışma işe yarayacak, bu yüzden kendinizi tamamen vermeye hazır olun.

 

KOVA

Burcunuz Aralık 2019’u ciddi ve cok katmanlı gizemli doğanızı artıracak şekilde planladı. Duygu ve hislerinizi güvenebileceğiniz biriyle paylaşmanız tavsiye edilir, aksi takdirde stres ve zihinsel gerginlik hayatınızda yer bulur ve sizi kariyer hedeflerinizden uzaklaştırır. Pazarlama dünyası, birçok fırsatı beraberinde getirecektir. Bu, yaşamınızı, bilgi ve becerilerinizi geliştirme şansınız olacak bir öğrenme aşaması olacak. İş ve taahhüt, başarı merdivenini tırmanmanıza olanak sağlayacak, sadece aceleci görünmediğinizden veya kısa yollar almadığınızdan emin olmalısınız. Bu ay içinde servetin birikmesi mümkündür ve güvenli bir gelecek için makul miktarda tasarruf etme gücüne sahip olursunuz. Sosyal hizmete ilgi gösterebilirsiniz. Çalışan profesyoneller maaşlarında terfi ve zam alabilirler. Aralık 2019’da yapılan dış seyahatler son derece verimli olacak.

Uluslararası bir kuruluştan büyüleyici bir iş teklifi almanız muhtemeldir.
Bu iş anlaşması sizin için son derece karlı olacak ve hayallerinizi ve özlemlerinizi yerine getirme gücüne sahip olacaksınız. Çalışma alanınızda oldukça iyi kazanacaksınız. Yeteneklerinizde bir gelişme gözlemleyeceksiniz ve bunun sonucunda genel performansınız başka bir seviyeye yükseltilecektir. Gereksiz ego ve saldırganlık belirtileri göstermeyin, aksi takdirde bu durum işiniz üzerinde olumsuz etki yaratabilir.

 

BALIK

Aralık 2019, Balık burçları için zihinsel olarak huzursuz geçebilir. Bu ay, manevi faaliyetlere olan eğiliminiz olumlu bir dalgalanma gösterecek. Zamanınızın çoğunu ailenizle birlikte geçireceksiniz. Karar vermekte zorlandığınızda ve de üstüne karar vermek zorunda kaldiginizda, bunun için bir çözüm bulmak amacıyla kıdemli bir tavsiyeye başvurmanız iyi olur.

Görevinizi verilen süre içinde tamamlamanız çok önemlidir, aksi takdirde güvenilirliğinizi kaybedebilirsiniz. Bu ay teslim edemeyeceğiniz hiçbir şeye söz vermeyin. Profesyonel cephede, işler sizin için düzgün kalacaktır. Arkadaş çevrenizdeki tartışmalardan maksimum derecede uzak durmaya çalışın. Bu ay boyunca, pratik düzeyde bazı çok önemli hayat dersleri öğreneceksiniz.

Kapsamlı denizaşırı seyahat sizin için öngörülebilir. Ancak, bu seyahatler her zaman onlardan bekleyeceğiniz sonuçları getirmeyebilir, ancak umudunuzu kaybetmemelisiniz. Sosyal hizmet ve etkinlikler dikkatinizi çekecek ve kişisel olarak katkıda bulunmaya devam edeceksiniz. Bazı işler için yurtdışına çıkmayı planlıyorsanız, vize islemlerinizi son dakikaya birakmamakta fayda var, zira sorunlarla karşılaşabilirsiniz.