2020 HAZİRAN AYI HİNT (VEDİK) ASTROLOJİ BURÇLAR YORUMU

 

KOÇ

Haziran 2020 Koç burçları, Mars'ın on birinci evden geçişi muhtemelen hoşgörü, kararlılık ve güçlü bir iş ahlakı ile sizi destekleyecektir. Bu nitelikler, bir görev duygusu ile birlikte, mesleğinizi ve finansal hedeflerinizi karşılamak için iyi bir zaman olduğuna işaret ediyor. Farklı bir notta, istenmeyen baskı, burcunuzun üçüncü evindeki Güneş ve Rahu'nun birleşmesi nedeniyle şaşkın hissetmenizi sağlayabilir.
 
Haziran 2020 Koç Burcu, yanlış anlamaları önlemek için dikkatlice dinlemenizi ve kendinizi açık bir şekilde ifade etmenizi önerir. Başkalarının duygularını ve ne hissettiklerini düşünün ve anlaşmazlıklara düşmemek için uzlaşmaya çalışın. Bu ay içinde seyahat planlamayın ve kalabalık yerlere gitmekten kaçının. Venüs'ün burcunuzdaki geçişi muhtemelen şansınızı artıracaktır. Yenilikçi ve planlama çalışmalarına katılabilirsiniz. Venüs'ün bu durumu nedeniyle, hedeflerinizi netleştirecek ve bunları gerçekleştirmeyi başaracaksınız. Haziran 2020 Koç Burcu, kardeşlerinizle dostane ilişkiler kurmanızı şiddetle tavsiye eder. Anlamsız maliyetleri kontrol etmeye çalışmak dışında, kişisel ve iş yaşamınız arasında doğru dengeyi bulmalısınız.
 
Kariyer konusuna gelince, iş cephesinde daha iyi sonuçlar görmek için meslektaşlarınızla yakın işbirliği içinde çalışmanız gerekebilir. Korkusuzluk ve enerji ile istiflenmenize rağmen, profesyonel yaşamınızda istenen ve tatmin edici sonuçları elde edemeyebilirsiniz. Ancak, kendinize olan güveniniz ve zihniniz bu durumdan çıkmanıza yardımcı olacaktır. Bazı serbest fırsatlardan faydalanıyorsunuz ve kariyer basamaklarını çok daha hızlı bir şekilde tırmanıyorsunuz.

 

BOĞA

Haziran 2020 Boğa Burçları, bu hobileriniz üzerinde çalışmak ve güveninizi arttırmak için iyi bir zamandır. Bu ay boyunca cesur kalacak ve her meydan okumaya korkusuzca bakacaksınız. Ketu burcunuzun sekizinci evinden geçeceğinden, bazı heyecan verici çalışma açılışları memnuniyetle karşılanacaktır. Aile üyeleriniz de sizi destekleyecek. Boğa Burcu Haziran 2020, başkalarının sorunlarına karışmamanızı önerir, aksi takdirde onlarla mücadele etmek zorunda kalabilirsiniz.
 
Muhtemelen yüksek miktarda para harcayacaksınız, ailenizin ihtiyaçları olduğu kadar sizin kişisel masraflarınız da olacak. Spekülatif yatırımlardan kaçının ve harcama arzularınızı azaltmaya çalışın. Rahu ve Merkür'ün servet evinizdeki birleşimi finansal talihsizliklere işaret ediyor.
 
Kariyere gelince, iş geliştirme yöneticileri muhtemelen bazı harika iş önerileri alacaklar. Olumlu koşullara rağmen, yaşamınız boyunca attığınız her adım hakkında dikkatli olmalısınız. Kalbinizi ve zihninizi işinize sokacaksınız, ancak istenen sonuçları almanızda gecikmeler yaşayabilirsiniz. Yani, sakin ve sabırlı olun. İlişkisel yeteneklerinizi geliştirmeniz gerekebilir. Bu aşamada, rakipleriniz gizlice sizi aşmayı planlayabilir. Bu nedenle kimseye körü körüne güvenmeyin.
 

İKİZLER

Haziran 2020 İkizler Burçları, Merkür ve Rahu gezegenleri burcunuzdan geçiş yapıyorlar, bunun hayatınızda biraz karışıklık yaratması muhtemeldir. Bu, özellikle 8 - 13 Haziran 2020 arası size bir kez baskı uygulayabilir. Rahu, anlayışınızı ve huzurunuzu da etkileyecektir. Rahu'nun geçişi, bu aşamada finansal talihsizlik koşulları yaratacaktır. Bu da sizinle eşiniz arasında bazı ego çatışmaları yaratabilir. Bu süre zarfında, çalışma alanınızda sizin için önemli bir sorun yaratabilecek beklenmedik zorluklar olacaktır. Ev içi sorunlar, Ketu'nun yedinci evlilik evinize taşınması nedeniyle de ortaya çıkabilir.
 
Ancak, bu ayın ikinci yarısı iş hayatınıza yeni fırsatlar getirecektir. Şu anda somut kararlar verebileceksiniz. Bu dönemden en iyi şekilde yararlanabilmek için akıllıca davranmalısınız. Jüpiter'den aldığınız destek Satürn'ün sekizinci eve yerleşmesi ile zayıfladı. Bu gezegensel pozisyondan dolayı, tüm çabalardan ve sıkı çalışmadan bağımsız olarak istenen sonuçları alamayabilirsiniz.
 
Bu birleşik gezegen pozisyonu, iş yaşamınız için son derece elverişsizdir. Bu geçiş nedeniyle, işinizde birçok engelle karşılaşabilirsiniz. İş dünyasında ortaklık da olumlu sonuçlar vermeyecek. Bu bir işi değiştirmek için ideal zaman değil. Kariyer Burcunuz, mevcut işinize uymaya çalışmanız gerektiğini önerir. Ancak, yaratıcılık ve tasarımla ilgili işler bu ay boyunca büyük kazançlar sağlayabilir. Ayrıca işçilerinizin beklenen desteği de alacaksınız. Bunun dışında, ayın son birkaç gününde işinizde büyük gelişme ve ilerleme göreceksiniz.

 

YENGEÇ

Haziran 2020 Yengeç Burçuna göre, Yengeç ay burcunda doğan bireyler için karışık sonuçlar yaratılabilir. Bu ay, iş hayatınızda bazı harika açılımlar elde edeceksiniz. Gezegensel pozisyonlar 20 Haziran 2020'den sonra sizin için yeni ilerleme yolları yapıyor. Ancak Mars'ın burcunuzun sekizinci evine yerleşmesi nedeniyle 20 Haziran'a kadar bazı tutarsızlıklar yaşanabilir. Ancak, bu süreden sonra sıkı çalışmanızın meyvelerini alacaksınız.
 
Haziran 2020 Yengeç Burçuna göre, Rahu servet evinizden geçiş yapıyor. Bu yerleşim, finansal bütçenize bazı düzensizlikler getirebilir. Harcama arzularınızı kontrol etmenizi tavsiye edilir. Benzer bir konu da, Satürn'ün yedinci evde geçişi kesinlikle ortaklar arasında tartışma ve çekişme oranları yarattığı için iyi bir durum değildir. Kişilere körü körüne inanmak hiç tavsiye edilmez. Şimdilik seyahat fırsatlarını düşünmemelisiniz, çünkü sonuçlar verimsiz olacaktır.
 
Yeteneklerinize ve kendinize güvenmelisiniz. Hayal kırıklıklarının size zarar vermesine izin vermeyin. Yaptığınız her şeyde en iyi atışınızı yaptığınızdan emin olun. Herhangi bir iş anlaşması yapmadan önce birisine danışmanız tavsiye edilir. İş değiştirmek şu an için uygun bir seçim değildir. Çalışmalarınıza odaklanmanız ve sıkı çalışma ve bağlılığınızla şirketinizin satışlarını artırmaya çalışmanız önerilir, çünkü bu bir promosyon ve bonus alma şansınızı büyük ölçüde artıracaktır.

 

ASLAN

Haziran 2020 Aslan Burcu, yetenekleriniz nedeniyle prestijli bir görev için seçilme şansınız yüksektir. Gerçekten umut verici bir kariyer beklentisi bekleyebilirsiniz, çünkü bu ruh halinde yıldızlar sizi tercih edecek. Gezegensel pozisyonlar muhtemelen dengeli ve agresif olmayan canlılık ve coşku getirecektir. Ayrıca, dolaysızlığınız, büyük içgüdüleriniz ve girişimleriniz üstleri ilgilendirecek ve yetkin bir başarı sağlayacaktır.
 
Sevdiklerinizle sözlü çatışmalara girmemeniz için konuşmanızı kontrol altında tutmalısınız. 8 Haziran-15 Haziran 2020 dönemi çok zor olacak. Çok fazla baskı altında olacaksınız. Akıl sağlığınızı da etkileyebilecek şekilde dürtüsel davranmanızın nedeni budur. Ancak, bu sadece geçici bir aşamadır.
 
Bu ayın son birkaç günü Aslan uydularında son derece kazançlı olacak. Şu andan itibaren yeni yetenekler bulabilirsiniz. Bazılarınız da gizemli bilimleri ve araştırma çalışmalarını kontrol edebilir. Moda ve yaratıcı alandakiler muhtemelen şu anda cazip faydalar elde edecekler. Kendine güvenme ve işe bağlılık sizi çok uzun bir yola alacaktır! Bazı sağlık sorunları nedeniyle seyahat etmekten kaçınmanız önerilir. Bu, iş arayanlar için onaylanabilir bir ay değil. İş değiştirmek şu an için kesinlikle iyi bir fikir değil. Sonuç olarak, zihninizde ikinci bir düşünce olmadan mevcut işinize tutunmaya çalışmalısınız.

 

BAŞAK

Haziran 2020 Başak Burcuna göre, burcunuzun onuncu evinde Merkür ve Rahu'nun bir birleşimi var. Bu gezegensel konumun yaşamınızda bir miktar tutarsızlık yaratması muhtemeldir. Planlarınızı uygulamadan önce yansımaları net bir şekilde incelemeli ve doğru stratejiyi ortaya çıkarmalısınız. Bu kombinasyon, çalışma hayatınızda birkaç probleme neden olabilir. Her durumda, güvenilir çabalarınız ve sıkı çalışmanız nedeniyle sizin için yararlı sonuçlar gelecektir. Bu aşamada kişisel hayatınızda harika sonuçlar elde edersiniz.
 
Tüm görevleri parlak bir şekilde taşıyacaksınız. Beşinci eve yerleşen Jüpiter, bazı sağlık sorunları yaratabilir, ancak bu sorunların üstesinden gelme gücü de verecektir. Gezegensel pozisyonlar karmanızı güçlendirir ve kariyeriniz ve eğitiminiz ile ilgili uygun açılımlar yapar. Muhtemelen bu ay sporda çok iyi performans göstereceksiniz.
 
Haziran 2020 Başak Kariyer Burcuna göre, yıldızlar başarılı bir ruh hali içinde olduğundan profesyonel başarı için olağanüstü fırsatlar elde edeceksiniz. Kendi işini kurması gereken bireyler, bu ay bir başlangıç ​​için tamamen verimli olmayı bekleyebilirler. Uluslararası iş fırsatları da şu anda öngörülebilir. Bu ay çalışma bölgesinde iyi ilerleme kaydedeceksiniz. Gezegensel pozisyonlar da, fazla çalıştıkları sürece maaşlı çalışanlar için de benzer koşullar yaratıyor. Artık görevlerinizi bu ay tamamlama seçeneğiniz olacak.

 

TERAZI

Haziran 2020 tahminlerine göre, bu ay, ay burcu Terazi olanlar için uygun bir ay gibi görünüyor. Sıkı çalışma ve kararlı çabalarla kar elde edebilirsiniz, ancak mali durumunuz hala istikrarsız kalacaktır. Bu yüzden harcama arzularınızı kontrol etmenizi tavsiye ederiz. Dikkatli olmanız ve bu şanslardan en iyi şekilde yararlanmanız koşuluyla bazı çekici fırsatları yakalamanız için muhteşem olanaklar vardır.

İş adamları muhtemelen onları artıran bir anlaşma yapacaklar. Her durumda, satışlarınızı genişletmeye odaklanmanız gerekecektir. Rekabet tehdidi olabilir. Sonuçların verimsiz olması beklendiği için kısa veya uzun seyahatler düzenlemek için bu kesin olarak uygun bir ay değildir.

Akrabalarınıza karşı şefkatli olacaksınız ve arzularını yerine getirmeye çalışacaksınız. Sonuç olarak, onlardan büyük yardım ve destek alacaksınız.

Bu ay Terazi burçları için bazı büyük teklifler gelebilir, bu da kariyerinizde yeni fırsatlar gösterecektir. Çok çalışacaksınız, bu da yeni sorumluluklar ve daha fazla başarı getirecek. Moda veya ilgili iş kolunda olanlar için iyi bir gelir ilerlemesi beklenmektedir. Bu dönemde, yakın yerlere yapılacak geziler verimli sonuçlar vermeyebilir.

Ücretli çalışanlar mevcut iş rollerinde zor zamanlar geçirebilirler. Ancak, işinizi değiştirmek için doğru bir zaman değildir. Meslektaşlarınız ve kıdemlilerinizle sağlam ilişkiler sürdürmeye çalışmalısınız. Şu anda, özellikle de yaşlılarla veya şeflerle sohbet ederken, konuşmanızı kontrol altında tutmak son derece önemlidir.

 

AKREP

Haziran 2020 tahminlerine göre, gezegensel pozisyonlar, yaşamda büyük zorluklar çekmenizi teşvik edecek şekildedir. Çabalarınız ve sıkı çalışmanız, işinizde başarı bulmanıza yardımcı olacaktır. Bu ayın olumlu sonuçlar elde edilecek ve bu, meslektaşlarınız ve arkadaşlarınız arasında özsaygınızı ve otoritenizi artıracaktır.

8 Haziran - 12 Haziran 2020 arasında, belirli nedenlerden dolayı gergin ve endişeli hissedebilirsiniz. İlk ve en önemli adım derin bir nefes almak ve sakinleşmektir. Endişe duyduğunuz şeylerin sizi aşmasına izin vermeyin. Ayrıca, sevdiklerinizle sözlü çatışmalara girmek istemiyorsanız, konuşmanızı kontrol altında tutmanız önerilir. Herhangi bir kargaşa ile karşılaşırsanız, bilge biri ile görüşmelisiniz. Bir şeyi hatırlayın, yardım istemek güçlü bir insanın işaretidir.

Bu ayın ikinci yarısı, odak noktanızı oluşturmanıza ve çöktüğünüz şeyleri gerçekleştirmenize yardımcı olacağından önemli bir rol oynayacaktır. Şanslarını siyasette denemek isteyen bireylerin her biri için inanılmaz bir zamandır. Hoşgörü sahibi olun, konsantrasyonla çalışın ve kesinlikle istediğiniz büyümeyi ve başarıyı elde edersiniz.

Kariyer açılışları 15 Haziran 2020'ye kadar devam edecek ve bu da sizin için büyük bir başarı getirecektir. Zorluklar gelmeye devam edecek, ancak gücünüz ve zekanızla bunları aşma seçeneğiniz olacak.

 

YAY

Haziran 2020 tahminlerine göre, Ketu yükselişe geçiyor ve sizin için bazı zorlu koşullar yapıyor. Aynı şekilde Sade-Sati'nin ikinci dönemine girdiniz, bu nedenle etkisi bu dönemde çok görünür olacak. Bu nedenle, bu aşamada çok fazla çalışma ve çaba gerekecektir. Ayrıca, günlük aktivitelerinizi kontrol etmeniz ve istediğiniz hedefleri gerçekleştirmek için zamanınızı verimli bir şekilde kullanmanız gerekir. Anlamsız şeyleri abartmamanızı öneririz.

Bazılarınız beklemedeki görevleri tamamlama fırsatı yakalayabilirsiniz. Burcunuzun ikinci evindeki Satürn ve Jüpiter'in kavuşması nedeniyle, sevdiklerinizle sözlü savaşlara girmemeniz için konuşmanıza bir yön vermeniz gerekir. Rahu ve Merkür'ün yedinci evlilik evinizdeki birleşimi, sizi evlilik yaşamınızda dikkatli olmanız konusunda uyarır. Bağlarınızı güçlendirecek ve ikinizi de birbirinize oldukça yaklaştıracağından eşinizle sevgi ve güven ilişkisine dikkat etmeniz tavsiye edilir.

15 Haziran 2020'ye kadarki zor aşamada öz kontrol ve sebat kazanmanızın nedeni olacaktır. Bereketli anlaşmalar görmek için çabalarınızı iki katına çıkarmanız gerekecek. İş arkadaşlarınızla görüşmeler yaparken konuşmanız üzerinde kontrol sahibi olmanız önerilir.

 

OĞLAK

Haziran 2020 tahminlerine göre, bu aşamada Oğlak burçları için zorlu bir ay gibi görünüyor, çünkü bu aşamada muhtemelen bir çok iniş ve çıkışla karşılaşacaklar. Burcunuzun ilk evinde Satürn'ün varlığı nedeniyle kariyer ve finansal alandaki gelişmeler bozulabilir. Bu yüzden şu anda daha fazla çalışmanız gerekecek. Sorumluluklarda bir artış olabilir ve eksik görevler sizin gergin ve stresli hissetmenizi sağlayabilir.

Günlük aktivitelerinizi düzenli olarak kontrol etmenizi öneririz. Tutumunuzda önemli bir değişiklik sağlamak için öz kontrol ve güven gerekecektir.

Burcunuzda Venüs'ün varlığı bir savaş ruhu ve tam cesaret ve korkusuzluk ile zorlukların ve sorunların üstesinden gelme yeteneği verir. Venüs'ün bu geçişi muhtemelen sizin için faydalı fırsatlar yaratacaktır. Aynı şekilde bu aşamada ruhsal olarak eğimli de olabilirsiniz. Bununla birlikte, bu yeni bir işe başlamak için harika bir zaman değildir, çünkü sonuçlar şu anda çok verimli olmayabilir.

Haziran 2020'de kariyer alanında önümüzdeki günlerde bir çeşit dalgalanma öngörülüyor. Azalan satışlar ve olumsuz koşullar sayesinde iş adamları gergin hissedebilirler. İşlerini yabancı ülkelere yaymayı planlayan bireyler, beklentileri doğrultusunda planlar yapılmayabileceğinden hayal kırıklığı yaşayacaklar. İş faaliyetlerinizde sorunsuz bir akış sağlamak için işçilerinizle dostane ilişkiler sürdürmeniz önerilir. Bu ay boyunca, bazılarınız beklemedeki görevleri tamamlama şansı yakalayabilir.

Maaşlı çalışanlara işlerini değiştirmemeleri tavsiye edilir. İş arkadaşlarınızdan beklenen desteği alacaksınız. Sıkı çalışmanız nihayetinde kıdemlileriniz tarafından görülecektir ve aynı şekilde bunun için bir takdir alacaksınız.

 

KOVA

Haziran 2020 tahminlerine göre, bu ay Kova burçları için harika bir zaman olmayabilir. Sade-Sati'nin ilk aşamasında olduğunuzdan, başarı yolunuzda birkaç engelle karşılaşmanız muhtemeldir. Sade-Sati etkisi nedeniyle bu aşamada endişeli ve stresli hissedebilirsiniz. Duygularınızı yakın bir arkadaşınızla ya da bir akrabanızla paylaşmanız tavsiye edilir, çünkü yaşadığınız herhangi bir endişeyi gidermeye yardımcı olur. İşlerini büyütmeyi planlayan bireyler şu an için planlarını bırakmalıdır.

Bu ay ani bir harcama yapılması bekleniyor. Tüm anlamsız maliyetleri azaltmaya çalışmanızın nedeni budur, çünkü finansal perspektifler bu ay daha az ödüllendirici olabilir. Muhtemelen şu anda çok fazla sert rekabetle karşılaşacaksınız, bu yüzden dikkatli olun ve hareketlerinizi akıllıca planlayın. Konuşmanız üzerinde kontrol sahibi olmalısınız. Bu, arkadaşlarınız ve ailenizle uyumlu ilişkiler sürdürmenize yardımcı olacaktır.

Jüpiter'in geçişi, kariyer haritanızda bir düşüşe işaret ediyor. Kazançlı bir anlaşma imzalamaya çalışan işadamları sıkıntılarla karşılaşabilir ve verimsiz sonuçlar alabilir. Sıkı çalışmanızın ve çabalarınızın sonuçları gecikebilir ve üretken anlaşmalar gerçekleşmeyebilir. Ayrıca Satürn, burcunuzun ikinci evinde. Bu gezegensel konum, hayatınızın bu alanlarında iyi bir ilerleme kaydetmek istiyorsanız, kariyeriniz ve mali durumunuz konusunda ciddi olmanız gerektiğini göstermektedir.

Kariyer olanakları bu ay pek umut verici değil. Kariyerde istenen ilerlemeyi sağlamak için çok çaba sarf etmeniz istenecektir. Benzer şekilde, son zamanlarda yeni bir ürün veya marka piyasaya süren herkes de katı rekabetle karşı karşıya kalacak.

Ücretli çalışanlar iş yerinde yeni fırsatlar görebilir. Cok önemli bir proje üzerinde çalışmanız gerekebilir. Uzun vadeli faydalar elde etmek için işleri daha sistematik bir sırayla planlamanızı öneririz. En önemlisi, kendinize olan inancınızı koruyun. Bu hiç şüphesiz size hayatta uzun bir yol aldıracaktır.

 

BALIK

Haziran 2020 tahminlerine göre, bu ay Balık burçları için zor bir ay olabilir. Bu sonuçlarla bir şekilde kariyer çizginizi değiştirmek için mükemmel bir zaman değildir, çünkü sonuçlar çok verimli olmayabilir. Gezegenlerin hareketlerinden dolayı, bu ay iş adamları için canlandırıcı haberler olmayabilir. İşlerini yabancı ülkelere yaymayı planlayan bireyler olumsuz koşullarla karşılaşabilirler.

Balıktan doğan cesaret ve kesinlik Jüpiter'in etkisiyle bu ay ön plana çıkabilir. Ayrıca, Güneş ve Rahu'nun birleşimi, değerinizi kanıtlamanıza yardımcı olacaktır. Eylem planlarınız bu dönemde başarılı olacaktır. Negatif karakterlerden stratejik mesafeyi korumanız tavsiye edilir. Ofis tartışmalarına katılmayın ve herkesle sağlıklı ilişkiler kurmaya çalışın. Bu, eksik teşebbüsleri veya görevleri yeniden başlatmak ve bitirmek için iyi bir zaman gibi görünüyor. Muhtemelen bilge insanlarla çok zaman geçireceksiniz, onlardan önemli yaşam pratikleri öğreneceksiniz.

Bu süre zarfında kayda değer bir fayda elde edilemez. Bu dönemde istenen kazançları elde etme olasılığı iyi olmadığından, yeni kariyer fırsatları elde etmede gecikmelerle karşılaşabilirsiniz. Şu anda yeni bir işe başlamamanızın nedeni budur. Benzer bir şekilde, işinizi yabancı ülkelere genişletme planlarınızı bırakmalısınız.

İşlerin düzgün ilerlemesi için meslektaşlarınızla dostane ilişkiler sürdürmeniz tavsiye edilir. Bu çizgiler boyunca sabrınızı korumalısınız çünkü umudunuzu kaybetmek sizi hayatın hiçbir yerine götürmez. Hiç şüphesiz sıkı çalışmanızın meyvelerini bir noktada vereceksiniz.