2020 EYLÜL AYI HİNT (VEDİK) ASTROLOJİ BURÇLAR YORUMU

 

KOÇ

Eylül 2020 Koç Burçları için, burcunuzdaki Mars geçişi muhtemelen hayatınızda bazı dönüşümler getirecek. Canlılık ve kesinlik ile istifleneceksiniz. Bununla birlikte, Rahu da aynı şekilde cesaret evinizden geçerken dikkatli olun. Bu nedenle, sakin kalmanız tavsiye edilir. Acil bir durum olmadığı sürece şehrinizin dışına taşınmaktan kaçının. 13 Eylül 2020'den sonra, bekleyen girişimlerinizi veya çalışmanızı bitirme seçeneğine sahip olacağınız inanılmaz olasılıklar var. Bununla birlikte, başarı size zorluklar olmadan gelmiyor. Babanız, yaşlılarınız ve akrabalarınızla tartışmaktan kaçının. Ayrıca, bu süre zarfında dava açmaktan kaçının.
 
İşle ilgili seçimler 15 Eylül 2020'den önce alınmamalıdır. 23 Eylül'den sonra, Ketu bu süre zarfında transit yapacağı için araştırmaya olan ilginizin artma ihtimali vardır. Herhangi bir kafa karışıklığı yaşıyorsanız, konuyu biriyle incelemeden devam etmeyin. Manevi faaliyetlere ilgi duymanız ve bu tür konular için para harcamanız muhtemeldir. Ek olarak, bu ay boyunca siyasi başarıya ulaşmanız için yüksek olasılıklar var.
 
Kariyer: Eylül 2020 Koç burcuna göre, kariyerle ilgili sorunlarınızın çoğu, yıldızlar lehinize olduğundan bu ay içinde çözülecektir. Sıkı çalışma, çalışkanlık ve tutarlılık, sizi hayatta uzun bir yol kat ettirecek en yakın arkadaşlarınızdır. Bekleyen herhangi bir işe ayın ortasından sonra başlayabilirsiniz. Meslektaşlarınız ve kıdemlilerinizle iyi bir bağ kurmalısınız. Satürn'ün doğrudan hareketi sizin için uygun olacaktır. Bu gezegensel değişiklik muhtemelen ayın son birkaç günü içinde gerçekleşecek. Sıkı çalışmanız ve çabalarınız üstleriniz tarafından algılanacak ve siz de aynı şekilde takdir veya ödül kazanabilirsiniz. Özellikle kadın bir ortakla işe başlamak için uygun bir zaman. Arkadaşınızla işbirliği yapmanız durumunda iş dünyasında çok büyük eklemeler göreceksiniz. Ortak çabalarınız, işiniz için son derece değerli olacaktır.

 

BOĞA

Eylül 2020 Boğa Burçları bu ay enerjik bir notla başlıyor. Bu ay boyunca hem işle ilgili hem de kişisel arzularınızı yerine getirme seçeneğine sahip olacaksınız. Finansal durumunuz muhtemelen iyileşecek. Ancak, önemli bir karar vermeden önce birinin yardımını veya rehberliğini aramalısınız. Şu anda rekabet oldukça sert olabilir. Bu yüzden dikkatli olun ve hareketinizi buna göre planlayın.
 
Başka bir iş kurmayı planlıyorsanız, 25 Eylül 2020'ye kadar beklemelisiniz çünkü Satürn geriye gidecek ve Satürn'ün bu ters hareketi sizin için elverişsiz hale gelebilir. Sonra tekrar, Jüpiter, 14 Eylül 2020'den sonra ileri olacak ve ebeveynlerinizden gelen mülkünüzün bir kısmını almanızı mümkün kılacak. Yeni bir iş arıyorsanız, bu noktada bu ay ilham verici haberler alacaksınız. Promosyon ve değerlendirme aynı şekilde haritanızda!
 
Gayrimenkule yatırım yapmak istiyorsanız, bu iyi bir zaman. Uzak bir ülkede yeni bir çalışma alanı bulabilirsiniz. Bu hayatınızda belirleyici bir an olacak. Geçmişte yapılan girişimler size çok büyük kazançlar sağlayacaktır. Ancak, finansmanı kontrol etmek için harcamalarınızı takip etmeniz önerilir. 23 Eylül 2020'de Rahu burcunuzda geçiş yapacak. Bu gezegensel konum muhtemelen hayatınızda biraz karışıklık yaratacak. Bu engelleri nasıl yeneceğinizi bulmanız ve bununla başa çıkmanız gerekecek.
 
Ancak ayrı bir not olarak kardeşlerinizden ve velilerinizden beklenen desteği alacaksınız. Bu ay evinizi yenilemeyi planlayabilirsiniz.
 
Kariyer: Satürn bu dönemde 8. evinizde gerileyeceği için 25 Eylül 2020'ye kadar yeni bir işe başlamamalısınız. Bu gezegensel konum muhtemelen hayatınızda bazı problemler yaratacaktır. Bu ay boyunca partnerinizle yeni bir işe başlayabilirsiniz. Aynı şekilde, gerektiğinde bir işletme kredisi de alabilirsiniz. İş dünyasındaysanız, bu dönemde büyük olasılıkla işinizi başka bir seviyeye taşıyacak harika bir iş anlaşması elde edeceksiniz.
 

İKİZLER

Eylül 2020 İkizler Burcu, Rahu 23 Eylül 2020'ye kadar burcunuzda yer alacak. Rahu, hayatınızda kafa karışıklıkları ve sorunlar yaratmaya çalışacak. Ancak herhangi bir yanlış izlenime kapılmamaya çalışmalısınız. Olumlu bir kayda göre, Güneş'in geçişi sizin kendinize güveninizi ve temel ilginizi artıracaktır. Bu onaylama, hayatın engellerini aşmanıza yardımcı olacaktır. Mars kendi burcundan geçerken, çabalarınız sizi ilerlemeye yönlendirecektir. Sizden beklenen yardımı hem arkadaşlarınızdan hem de kardeşlerinizden alacaksınız.
 
Jüpiter, 13 Eylül'den hemen sonra ortaya çıkıyor. Bu gezegensel konum, kendinize güvenmenizi sağlayacak ve odaklanmanızı artıracaktır. Kesintilerin kurbanı olmayacaksın ve Lord Jüpiter, istediğiniz her şeyi başarmanızı sağlayacak. Bazılarınız bu ay içinde yarı zamanlı bir işe başlayabilir. Satürn'ün doğrudan hareketinden sonra şansınız sizi desteklemeye başlayacak. 15 Eylül 2020'den sonra da başka bir işe başlayabilirsiniz. Hayallerinize ve özlemlerinize bir adım daha yaklaşacağınız için Satürn ve yüce Jüpiter'in birleşimi sizin için çok uygun olacaktır.
 
Kariyer: Bu ay profesyonel konular için harika görünüyor. Kariyerinizi yükseltmek için büyük şansınız olacak. Hatta yabancı ülkelerden enerjitik iş teklifleri bile alabilirsiniz. Buna göre, para girişi iyileşecek ve iyi bir parasal pozisyonda olacaksınız. İşinizi değiştirmek istiyorsanız, bu uygun bir zamandır. Bu, bir devlet kurumundaki veya Çok Uluslu Şirketteki konumunuzu güvence altına almak için iyi bir zamandır. Meslektaşlarınız ve kıdemlilerinizle dostane ilişkiler sürdürmelisiniz. Bu süre zarfında başka bir işe başlama şansınız var. Tasarım ve yaratıcı alanlarda olanlar işlerinde beklenmedik gelişmeler görecekler. Bununla birlikte, rakiplerinize çok dikkat edin.

 

YENGEÇ

Eylül 2020 Yengeç burcu, bu ay boyunca yeni başarı yolları bulacaksınız. Jüpiter 13 Eylül'den itibaren direkt olacak ve bu sizin için olumlu bir dönem olacak. Yeni bir iş arıyorsanız, o noktada hoş bir konuma gelmeniz için iyi olasılıklar vardır. Ancak bu, sizin tarafınızdan sıkı çalışma ve çaba gerektirir. 23 Eylül 2020'de Rahu on birinci evinize taşınacak. Bu dönem, profesyonel yaşamınıza çok fazla şans getirecektir. Bu ay boyunca isteklerinizi yerine getirme fırsatı yakalayabilirsiniz. Para girişi de aynı şekilde gelişecektir. Bununla birlikte, Rahu'nun on ikinci evdeki geçişi, kontrol edilmesi gereken mantıksız harcamalara neden olabilir.
 
Satürn'ün yedinci evdeki geçişi, ikili ilişkiler cephesinde bazı problemlere işaret ediyor. İş arkadaşlarınız ve kıdemlilerinizle iyi bir ilişki kurmaya çalışmalısınız. Aynı şekilde, konuşmanız üzerinde de kontrol sahibi olun, yoksa onlarla sözlü çatışmalara girebilirsiniz. Politikacılar bu ay boyunca siyasi güç ve isim kazanacak. Güneş'in Aslan burcundaki geçişi, hayallerinizi ve özlemlerinizi gerçekleştirmenize yardımcı olacaktır.
 
Kariyer: Gezegensel konumlar 13 Eylül 2020'den sonra işyerinizde bazı değişiklikler veya bir transfer emrinin elde edildiğini gösteriyor. Aynı şekilde bu ay başka bir işe başlayabilirsiniz. Bir devlet işi için hazırlanıyorsanız, bu noktada bu dönemde yükselen haberler alma ihtimaliniz var. Ürününüz veya markanız için tavsiyelere konsantre olmanızı önerilir. Pazara yeni bir ürün / hizmet getiriyorsanız bu çok faydalı olacaktır. Ayrıca satışları artırmaya, zorlu rekabetlere karşı savaşmaya ve iyi niyetinizi artırmaya yardımcı olur. Yabancı bir ülkeden yeni iş fırsatları elde edebilirsiniz. Geçmiş organizasyonunuza yeniden katılmaktan kaçının.

 

ASLAN

Eylül 2020 Aslan burçları, bu ay Güneş ve Mars burcunuzda birleşiyor. Bu gezegensel karışım nedeniyle, ayın ilk aşamasında cesaret ve canlılık ile istifleneceksiniz. Hayatınıza tamamen farklı bir yön verebilecek potansiyel fırsatlar olacaktır. Tüm bu dönem boyunca dinamik ve dinç kalacaksınız ve hiçbir şey sizi aşağı çekemez. Ancak, öfkeniz nedeniyle ortaya çıkan birkaç çatışma olabilir. Bu nedenle, arkadaşlarınız ve ailenizle sözlü çatışmalara girmekten kaçınmak için diliniz üzerinde bir kontrol sağlamanız tavsiye edilir. Her durumda, hükümetten ve yüksek makamlardan destek alacaksınız. Bu dönemde para akışı da iyileşecektir.
 
Hatta biriyle başka bir çalışmaya bile başlayabilirsiniz. 13 Eylül'den itibaren, geçmiş sorunlar çözülmeye başlayacak ve iç huzuru ve iç sükuneti bulacaksınız. 23 Eylül 2020'de Rahu meslek evinize taşınacak. Aceleci karar vericiler için bu dönem olumlu geçmeyebilir. Son hamleyi yapmadan önce iyi düşünmeniz önerilir. Bu ay içinde bir arazi veya mülk satın alma şansınız var. Bazılarınız araştırma ve okült bilime derin bir ilgi duyabilir. Genel olarak, bazı yüksek ve düşük puanlarla birlikte ay inanılmaz görünüyor.
 
Kariyer: Sakin kalmanız ve hedeflerinize ulaşmak için çok çalışmanız gerekebilir. Ay ortasından sonra profesyonel yaşamınızda bir ilerleme göreceksiniz. Gelir akışı, hazır giyim veya kozmetik işiyle uğraşanlar için iyi olacaktır. Tasarımcılar bu dönemde iyi para kazanacak. İşletmenizde gelişme göreceksiniz. Bazılarınız bu ay başka bir işe başlamayı planlayabilir. 15 Eylül 2020'den sonra bazı parlak fırsatlar yakalayabilirsiniz. Bir devlet görevindeyseniz, o noktada yetkililerden beklenen yardımı alacaksınız.

 

BAŞAK

Eylül 2020 Başak Burçları, Merkür'ün yüceltilmesi hayatınızda olumlu sonuçlar getirecek gibi görünüyor. Bu, kariyer ve işle ilgili önemli kararlar almak için iyi bir zamandır. Dahası, Güneş'in geçişi size yaşamda bir amaç sağlayacaktır. Bu amaç, doğru seçimleri yapmanıza yardımcı olacaktır. Profesyonel cephede başarılı olmanız muhtemeldir. Ayrıca, hükümetten ve daha yüksek makamlardan genişletilmiş destek alma şansınız yüksektir. '
 
Aile içi sorunlar bu ay içinde çözülecek. Okült bilim hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyebilirsiniz. Güneş ve Merkür kavuşması 14 Eylül 2020'de gerçekleşiyor. Bu süre zarfında, bekleyen işinizi bitirebileceksiniz. Dahası, devam eden herhangi bir sorun varsa sona erecektir. Ayrıca becerilerinizi geliştirme veya bir yabancı dilde ustalaşma fırsatı da elde edebilirsiniz.
 
23 Eylül'de Rahu Boğa burcundan transit geçiş yapacak. Bu gezegensel konum sizin için çok elverişli olacak. Hayatınızda şöhret ve servet de bulabilirsiniz. Bu dönemde kalbinizin arzularını yerine getirebileceksiniz. Ancak, harcama dürtülerinizi azaltmanız ve cömertçe para harcamaktan kendinizi alıkoymanız gerekebilir.
 
Kariyer: Beklemede olan işinizi 14 Eylül 2020'den sonra bitirebilirsiniz. Yıldızlar sizin lehinize görünüyor ve 15 Eylül 2020'den sonra altın bir fırsat elde edebilirsiniz. Bu dönemde mali ilerleme görülecek ve iyi bir para akışı olacaktır. Uluslararası bir proje üzerinde çalışma fırsatı yakalayabilirsiniz. İş ortağınız çok destekleyici olacaktır. Harika anlaşmalar yapmanıza yardımcı olabilirler.

 

TERAZI

Eylül 2020 Terazi Burcu horoskobuna göre Merkür burcunuzda yücelecek. Kariyer, finans ve diğer pek çok güzel şeyle ilgili iyi sonuçlarla sizi mutlu edecektir. Bu ay boyunca enerji ve canlılıkla istifleneceksiniz. Bu gezegensel konum, hayatta akıllıca kararlar vermenize yardımcı olacaktır. Bu dönemde isim ve ün kazanabilirsiniz.

Jüpiter 13 Eylül 2020'de direkt konumuna geçecektir. Ruhsal faaliyetlere ilginiz oluşacak. Bu, iç huzurunuza ulaşmanıza yardımcı olacaktır. Bu süre zarfında rakiplerinizin ve varsa davaların üstesinden gelebileceksiniz.

Güzellik, sanat, tasarım ve giyim ile ilgili işler bu ay boyunca çok karlı olacak. Seyahat masrafları 15 Eylül 2020'den itibaren artabilir. Bazılarınız uluslararası takımlarda çalışma şansı bile elde edebilir. Para akışı da artabilir. Bir devlet işi için hazırlanıyorsanız, bu ay moral verici haberler alabilirsiniz.

Gezegensel pozisyonlar çalışma alanınızda güçlü bir verimlilik göstermektedir. Bu ay büyük olasılıkla çok sayıda altın fırsatlar elde edeceksiniz. Yıldızlar bile sizin lehinize ancak çabalarınızı ve sıkı çalışmanızı artırmanız gerekecek. Yeni bir işe başlamayı planlıyorsanız, 20 Eylül 2020'ye kadar beklemek daha iyidir. 25 Eylül 2020'den sonra bir ortaklık işine katılabilirsiniz.

 

AKREP

Eylül 2020 Akrep Burcu horoskobuna göre, Güneş bu ay kariyer evinizden transit geçiş yapacak. Bu sizi çok ciddi yapacaktır ve işinize ve hedeflerinize adanmanıza yardımcı olacaktır. Hayallerinizi ve içsel arzularınızı gerçekleştirebileceksiniz. Yeni bir şey üzerinde çalışmakla çok meşgul olabilirsiniz ve tüm çabalarınızı buna harcayabilirsiniz. Bu dönemde Mars kendi burcundan geçeceği için başarılı bir yolda olacaksınız. Gerekirse hükümetten ve yetkililerden destek alma ihtimaliniz yüksek.

15 Eylül 2020'de Güneş ve Merkür burcunuzda birleşecek. Bu birleşmenin bir sonucu olarak, politikacıların bu dönemde siyasi güçler ve ün kazanmaları muhtemeldir. En azından 13 Eylül 2020'ye kadar konuşmanızın kontrolünü elinizde tutmanız gerekecek.

23 Eylül 2020'de Rahu Boğa burcuna taşınacak. Bu gezegensel konum, zihninizde kafa karışıklığına neden olması beklendiğinden, sizin için elverişsizdir. Bu dönemde doğru kararları veremeyebilirsiniz. Bu nedenle, önemli konuları şimdilik beklemeye almak daha iyidir.

Bir hukuki mesele veya davaya dahil olmanız durumunda, nihai karar sizin lehinize olabilir. Dolayısıyla 25 Eylül 2020'den sonra iyi haberler bekleyebilirsiniz.

Bu ay profesyonel konular söz konusu olduğunda bu sizin için uygun bir dönem olabilir. İşyerinde istenen sonuçları elde etme olasılığınız yüksektir. Bu ay iyi bir para akışı olacak. İş ortağınızla iyi bir ilişki sürdüreceksiniz. Aslında, yeni bir ortaklık işi başlatmak için harika bir zaman. İşletmenizi diğer ülkelere genişletmeyi planlayabilirsiniz. Ayrıca pazarlama, reklam öğesi tasarlama ve ürününüzün / markanızın reklamıyla ilgilenebilirsiniz. Her şeyi mümkün olan en iyi şekilde denetleyeceksiniz.

 

YAY

Eylül 2020 Yay Burcu horoskobuna göre, bu ay düşük bir notla başlayabilir. Bu dönemde kendinizi çok iyi hissetmeyebilir ve dayanıklılıktan yoksun olabilirsiniz. Bu, burcunuzdaki üç gezegenin gerilemesi nedeniyle olabilir. Bu nedenle, 13 Eylül'e kadar olan dönem Yay burcu olanlar için bir şekilde elverişsizdir. Sevdiklerinizle sözlü kavgalara düşmemek için dilinizi uygun şekilde kontrol etmeniz gerekecek. Ayrıca, harcamalarınızı azaltmaya ve tasarruflarınızı artırmaya çalışın.13 Eylül 2020'den sonra yeni bir ev veya mülk satın alma şansı çok yüksek. 15 Eylül 2020'de Güneş, Merkür ile birlikte kariyer evinizden geçiş yapacak. Bu, iş gezileri planlamak için iyi bir zaman. Bu dönemde siyasetçilerin de siyasi güç ve isim kazanma şansı yüksektir. Bazılarınız sosyal hizmette aktif rol alabilir ve muhtaç ve imkânsız insanlara yardım etmek için öne çıkabilir. Ayrıca, araştırma ve okült bilime olan ilginiz oluşturulabilir. Medya hattındaki insanlar bu ay boyunca yeni fırsatlar elde edebilir.

13 Eylül 2020'ye kadar olan dönem kariyer için biraz zor olabilir. Ancak bu geçici bir aşama olduğu için endişelenmenize gerek yok. Bu dönemden sonra durumunda bir iyileşme göreceksiniz. Ayın ikinci yarısı hem iş adamları hem de çalışanlar için çok uygun olacak. Girişimcilerin bu aşamada altın bir fırsat elde etmesi muhtemeldir. Uluslararası bir proje üzerinde çalışma şansınız olabilir. Bu, kariyerinizi artıracak ve portföyünüze yeni bir başarı katacaktır.

İş arayanlar, ayın ikinci yarısında tatmin edici roller alabilirler. Meslektaşlarınız ve kıdemlilerinizle iyi bir ilişki sürdürebileceksiniz. 23 Eylül 2020'de Rahu Boğa burcuna taşınacak. Bu gezegensel konum sizin için çok faydalı olabilir. Bu dönemde yeni bir iş bulabilir veya yasal bir anlaşmazlığı çözebilirsiniz. Mali durumunuzu iyileştirecek ani, beklenmedik kazançlar olabilir. Kimseyle boşuna tartışmalara girmemeye çalışın. İşadamlarına tavsiyemiz sabırlı olmak ve para kazanmak için yeni stratejiler düşünmek olacaktır.

 

OĞLAK

Eylül 2020 Oğlak Burcu horoskobuna göre, bu ay boyunca bazı iniş ve çıkışlarla karşılaşabilirsiniz. Hayatınızda bazı kafa karışıklıkları ve problemler yaratması muhtemel olan Sade Sati'nin etkisi altındasınız. Stresin bir sonucu olarak bir tahribat hissi yaşayabilirsiniz. 23 Eylül 2020'ye kadar seyahat harcamaları artacaktır. Bu süre zarfında bazı aile anlaşmazlıkları da olabilir. Eylemleriniz konusunda daha dikkatli olmaya çalışmanız önerilir. Diliniz üzerinde bir kontrol sağlamanız gerekebilir.

26 Eylül 2020'ye kadar soğukkanlılığınızı korumanız tavsiye edilir. Bu dönem sizi bazı yüksek ve düşük noktalara götürebilir, ancak akıl sağlığınızı korumaya çalışmalısınız. Burcunuzda Güneş ve Mars birleşimi var. Bu gezegensel kombinasyonun bir sonucu olarak, işyerinde kendinize olan güveninizi artırmanız gerekecek. Ayrıca, gözlerinize özel özen göstermeniz ve işin sağlığınıza zarar vermesine izin vermemeniz gerekir.

Bu ay boyunca Güneş, Merkür ile birlikte geçiş yapacak. Bu gezegensel konum nedeniyle, ilginiz politika veya araştırmaya çekilebilir. Herhangi bir yasal anlaşmazlığa karıştıysanız, 23 Eylül 2020 civarında moral verici haberler alabilirsiniz.

Kariyeriniz söz konusu olduğunda bu ay iyi geçecek gibi görünüyor. Bu ay içinde yeni bir işe başlayabilirsiniz. Ancak, en azından 13 Eylül 2020'ye kadar işletmenize büyük miktarda yatırım yapmanız akıllıca değildir. Yatırımın geri dönüşü bu belirtilen süre boyunca o kadar büyük olmayabilir. Yeni bir işe başlamayı planlıyorsanız, giysi, güzellik ve tasarımla ilgili çalışmalara gitmelisiniz. Bu aynı zamanda yeni bir iş ortaklığına girmenin tam zamanı. Bu sizin için çok faydalı olabilir.

 

KOVA

Eylül 2020 Kova Burcu horoskobuna göre, bu bir kişisel analiz dönemi olacak. Bunun nedeni, Sade Sati'nin etkisi altında olmanızdır. Bu ay çok çalışacaksınız. Çok fazla enerji ile istiflenmiş olabilirsiniz. Güneşin geçişi sizin için çok uygun olacaktır. Politikacılar bu ay boyunca siyasi güçler ve ün kazanabilirler.

Bu ay boyunca, Mars kendi burcundan geçecek. Bu gezegensel konum, kariyerle ilgili konular için biraz elverişsizdir. Mevcut durum sizden çok fazla çalışma gerektirecek. Mantıklı bir tutum sergilemelisiniz. Zor durumlarda soğukkanlılığınızı korumanız gerekecek. Daha hafif hissetmenize yardımcı olacağından, sorunlarınızı biriyle tartışabilirsiniz.

Bununla birlikte, ayrı bir not olarak, bu ay bir emlak anlaşması yapma şansınız var ve bu da çok karlı olacaktır. İnsanlar sizden tavsiye isteyebilir. 15 Eylül 2020 tarihinden sonra yeni bir işe başlayabilir veya işinize yatırım yapabilirsiniz.

Bazılarınız 23 Eylül 2020'den sonra evinizde bazı programlar düzenleyebilir. Bunun nedeni Rahu'nun bu dönemde Boğa burcuna taşınarak sizi ruhsal faaliyetlere yönlendirmesi.

Ayın başlangıcı kariyeriniz için biraz zor olabilir. Ancak, bir süre sonra işler düzelmeye başlayacaktır. Bu ay içinde yeni bir işe başlayabilirsiniz. İşletmenizi büyütmeyi planlıyorsanız, o zaman bu doğru bir zaman. İyi bir yatırım getirisi elde etme olasılığınız yüksektir. Bazılarınız yabancı ülkelerden iş teklifleri alabilir ancak bu süre içinde seyahat etmekten kaçınmalısınız. İş ortağınızla dostane bir ilişki sürdürmeye çalışmanızı öneriyoruz.

 

BALIK

Eylül 2020 Balık Burcu horoskobuna göre Merkür burcunuzda yüceltilecek. Bu gezegensel konum, iş ortakları için uygundur. Ortaklarınızla iyi bir ilişki paylaşacaksınız ve ikiniz arasında işler harika olacak. Birbirinizden tavsiye alacaksınız ve bu, işiniz için çok faydalı olacaktır.

13 Eylül 2020'den itibaren olan dönem sizin için en uygun dönem olacaktır. Bu, Jüpiter'in kariyer evinizdeki doğrudan hareketinden kaynaklanmaktadır. 15 Eylül 2020'de Güneş, burcunuzda geçiş yapacak. Bu sizi akıllı bir rakip haline getirecek ve bu dönemde rakiplerinizin üstesinden gelebileceksiniz.

Rahu, Cesaret evinize taşınacak, böylece güveninizi ve iradenizi artıracaktır. Enerjiniz olacak ve işinize daha iyi konsantre olacaksınız. Araştırmaya olan ilginiz artabilir. Ancak, iyi sonuçlar için daha çok çalışmanız gerekebilir. Olumsuz durumlarda bile sakin kalmanızı önerir.

Bu ay boyunca yeni fırsatların kapınızı çalma ihtimali yüksektir. Verimliliğinize ve zekanıza güvenmeniz gerekecek. Bu süre zarfında rekabet çok sert geçecek. Müşterilerin ürününüz / hizmetiniz / markanızdan haberdar olması için reklam ve sosyal medya pazarlaması hakkında düşünmeniz gerekebilir. Uluslararası bir proje üzerinde çalışma şansınız bile olabilir. Bu, kariyerinizin ilerlemesi için çok faydalı olacaktır. Bir iş anlaşması planlıyorsanız, 13 Eylül 2020'den sonra büyük olasılıkla moral verici haberler alacaksınız.