19 - 25 AğUSTOS ASTROLOJİ YORUMU

 

Şık Venüs, 21 Ağustos Çarşamba, erdemli Başak’a doğru ilerlerken, sanat ve moda fazlasıyla ilgi alanınıza girebilir. Alçakgönüllü gezegen 14 Eylül'e kadar ilerledikçe mütevazı yaşam ve kısıtlamalar inkar edilemez hale geliyor. 27 Temmuz'dan bu yana, Venüs, Aslan'da her şeyi “ekstra” hissettiriyordu. Önümüzdeki birkaç hafta boyunca, yavaşlayın ve basit şeylerin tadını çıkarın. Programları koordine etmek, bütçeleri kabul etmek, tatil boyunca kimleri ziyaret edeceğini bulmak - hepsi küçük gibi görünüyor. Ancak uyum sağlamadıklarında, size zorluk çıkarabilirler.

Cuma günü, Güneş 23 Eylül'e kadar Venüs'ün de ziyaret ettiği Başak burcunda ilerleyecek. Şimdi minimalizm zamanı. Unutmayın, hayattaki en iyi şeyler ücretsizdir. Açık havada egzersizi, yazın bu son günlerine sıkıştırın. Bisiklete binin, ya da parkta çimlere uzanın, sahilde mis gibi havayı içinize çekerek kıyı boyunca yürüyüş yapın: Temiz hava vücuda iyi geliyor. Başak, günlük alışkanlıklarımızı, sağlıklı yaşamı ve hizmet davranışlarımızı düzenleyen burçtur. Aynı zamanda günlük rutinlerinizi ritüellere dönüştürmek için Başak'ın adanmışlık güçlerine dokunun. Günlük işlerinizi biraz daha zevkli hale nasıl getirebilirsiniz? Örneğin, çalışma alanınıza muhteşem (mutlaka bitki takviyeli!) bir ortam kurun, böylece bilgisayar ekranınızdan baktığınızda estetik bir görünüm elde edin.

Rahat kıyafetler giyin, - evet, spor salonuna giderken veya çocukları okuldan almak için bile. Ertesi gün işe getirebileceğiniz, kendinize besleyici bir öğle yemeği hazırlamak için akşamları birkaç dakika ayırın; bu amaçla akşam yemeklerinizi birkaç porsiyon daha fazla hazırlayabilirsiniz. Ve yardıma muhtaç kimseleri (size hissettirmeseler bile) ya da bir kimsenin mücadele ettiğini gördüğünüzde, durun ve onlara iki saniye yardım edin. Belki bu kişiler her gün gözünüzün önünde ve siz bilmeden görmezden geliyorsunuzdur. Yapmış olduğunuz yardımlar güçlü destek ve bağlantı şeklinde size geri dönecektir.

Cumartesi günü, üçüncü bir gezegen Başak burcuna katılıyor. Kasım 2017'den bu yana ilk kez, motive edici Mars, aynı derecede göklerde kozmik arkadaşı Venüs ile buluşacak. “Küçük şeyleri” takdir etmek için daha iyi bir gün olamazdı. İster yalnız ister kişilerle birlikte olun, tüm hafta sonu rastgele şefkatli davranışlarda bulunun. Belki bir daha görüp görmeyeceğiniz meçhul olan birisinin hayatına unutulmayacak şekillerde dokunabilirsiniz. Nezaketiniz asla unutulmayacak.

Inancınızı yüksek tutun, daha güzel günler ve yüksek sevgi geliyor!