9 - 15 ARALıK ASTROLOJİ YORUMU

 

Bu hafta biraz bulanık bir şekilde başlayacak ve değişken bir enerjimiz olacak. Hem kendinizin hem de başkalarının farkına varacağınız enerji türü sebebiyle ne yapılması gerektiğine odaklanmakta zorluk çekebilir ve bir işe başlamakta zor olabilir. Ancak bunun iyi tarafı, sizi dikkat dağıtıcı şeylerle başa çıkmak ve odaklanmanın yollarını bulmak ile ilgili ustalaştıracak olmasıdır.

Hafta ilerledikçe, amaç duygusu geri döner ve ayrıca fiziksel bir enerji dalgalanması da hissedebilirsiniz. Bu enerji, haftanın ilk bölümünde yaşadığımız kayıp zamanları yakalamamızı sağlar. Bu enerji, bazılarında da rekabetçi bir kaliteyi ortaya koyar, bu nedenle bu tuzağın farkında olmak ve tuzağa yakalanmamak en iyisidir. Bu haftanın haritası daha çok gösteriyor ki, hedeflerimizi ve acil ihtiyaçlarımızı gerçekleştirmenin yollarını bulacağız.

Haftanın ilerleyen günlerinde, özellikle haftasonu daha rahat ve daha çok 'keyif' odaklı olmak istiyor. Yemek, sanat ve diğer tüm 'dünyevi zevkler' ile ilgili bir şeyler yapmak için harika bir zaman. Sosyal aktiviteler ve arkadaşlarla zaman geçirmek adına büyük bir enerji olduğunu bilin. Bu kolaylık enerjisi, arkanıza yaslanıp, rahatlamak ve başkalarıyla vakit geçirmek için harika bir zamandır.

İnancınızı yüksek tutun, Daha İyi Günler ve Yüksek Sevgi çok yakında!