20 - 26 OCAK ASTROLOJİ YORUMU

 

Kendiniz ve hatta tüm dünya için bir dilek tutun! Kova mevsimi 20 Ocak Pazartesi günü başlıyor. Bu burç, bireyselliği pompalayan ve işbirliği için bizi bir araya getiren güzel bir paradoks ortaya çıkarıyor. Önümüzdeki dört hafta boyunca, içinde bulunduğunuz yeri arayacak aynı zamanda da kabınızdan çıkmak değişmek isteyeceksİniz. “Ait olmak” için hepimiz aynı olmak zorunda değiliz. Bu, eksantrik hava burcunun bize 18 Şubat'a kadar öğreteceği en iyi derslerden biri. Eğer dünyayı herkes için daha iyi bir yer haline getirebilseydiniz ne yapardınız? Mahallenizde veya ofisinizin çevresinde yetenekleri birleştirmenin ve birbirinizin büyümesini desteklemenin yollarını arayın. Paylaşım ekonomisini benimseyin: Kaynakları, ticaret hizmetlerini nasıl birleştirebilir veya nasıl ortak yatırım yapabilirsiniz? Bulunduğunuz her yerde köşe bucak pozitif değişiklikler yapmaya başlayın ve göreceksiniz sevgi ve iyilik dalgaları nasıl hızla yayılıyor.

Bir başka idealist enerji dalgası 24 Ocak Cuma günü tekneyi sallıyor, çünkü Kova'daki yılın tek yeni ayı vizyon görevini alıyor. Yaklaşımınızda çok uysal oldunuz mu? Bu asi yeni ay statükoyu bozmak için burada. Güvensizliği askıya alın ve "imkansız"ı düşünün. Fikirlerin hemen ortaya çıkması gerekmez. Geçen ay Oğlak burcundaki Güneş Tutulması (26 Aralık'ta) bize kararlar ve hedefler getirirken, bu lunasyon planlarımızı daha yüksek bir titreşime götürüyor. Çevrimiçi bir imparatorluk mu inşa ediyorsunuz? Yaratıcı bir ürünü pazara mı getireceksiniz? Kova tamamen yenilikçilik, kitle kaynak kullanımı ve topluluk sevgisi ile ilgilidir. Şaka olarak başlayan ancak aslında yasal ve karlı bir şeye dönüşebilecek çevrimiçi bir girişim veya dahi bir uygulama üzerinde çalışmaya başlayın. Kova'daki ilgili dolunayın bol ve ikili bir hasat getireceği 3 Ağustos'u potansiyel bir lansman tarihi olarak ayarlayın.

Bu yeni ay, Çin Yeni Yılı ile de (25 Ocak Cumartesi günü) uyuşuyor. Bu kozmik ruh hayvanları söz konusu olduğunda muhafız değişikliği anlamına gelir. 2019'lu hasta, kararlı Domuz burcundan sonra, anlayışlı Metal Fare 2020 için dizginleri ele alır ve Doğu zodyağında 12 yıllık taze bir döngüyü yeniden başlatır. Fare enerjisi kurnaz, kooperatif ve duyarlıdır. Bireysel olarak sizin için iyi olan şey, geri kalanı da etkileyecektir. Bunu, eylemlerinizin kolektif üzerindeki etkisine sahip olmak için başka bir ileti olarak düşünün.

İnancınızı yüksek tutun, daha güzel günler ve yüksek sevgi geliyor!