23 - 29 KASıM ASTROLOJİ YORUMU

 

"Gerçek" sizi özgürleştirir! 26 Kasım Perşembe günü, Güneş Koç burcundaki Chiron ile üçgen (120 derecelik açı) yapıyor. Chiron, "yaralı şifacı kuyruklu yıldız" dır ve bu hararetli oluşumda, gömülü öfke duyguları işlenmek üzere kabarabilir. Tam olarak en iyi zamanlamalardan biri değil. Ancak Chiron, hem yaralarımızı hem de onları iyileştirme yeteneğimizi açan kozmik anahtar ustadır. İşin püf noktası, anında tepki vermeden duygularınızı fark etmektir. Onların yükselmesine izin verirken, fiziksel hislerin farkında olun ve nefesinizi ayarlayın. Bazı insanlarla asla aynı fikirde olmasanız bile, bu hafta derinlemesine anlayış için yer var. Birden fazla gerçeğin bir arada var olması için yer açabilir misiniz? Bu bir yanılsama değil, hepimizin yuva dediğimiz bu boyutun yüksek fikirli bir görünümü.

27 Kasım Cuma günü, sevginin hüküm sürmesine izin vermemiz için göklerden bir hatırlatma daha alacağız - ya da en azından tartışmalarda eşit söz hakkına sahip olacağız. Ruhsal Akrep'teki Barış Muhafızı Venüs, geleneksel Boğa burcunda doğrudan değiştirici Uranüs'e karşı çıkacaktır. Akrep'teki Venüs, haftaya enerjisini getirerek söylenmemiş ipuçları ve sinyalleri ayarlamamıza yardımcı oluyor. Ancak Boğa burcundaki Uranüs bizi maddi düzleme geri çekebilir ve beş duyumuzla deneyimleyemediğimiz herhangi bir şeye inanmamızı zorlaştırabilir. Bu iki gezegen karşı karşıya geldiğinde, arzularımızdan finansal ve etik değerlerimize kadar her konuda dramatik bir şekilde bölünmüş hissedebiliriz. Dürtüsel ve tepkisel davranmak kesinlikle bir risktir. Acele, uzun ve çok çalıştığımız şeyleri boşa harcayabilir. Ancak, değişim için meşru sinyaller olabileceğinden, mevcut durumu alt üst etme dürtülerine dikkat edin. Sonuçta, kağıt üzerinde mantıklı olan her zaman kalbin iradesiyle aynı çizgide değildir. Büyük değişikliklerle (ve hatta birkaç sonuçla) başa çıkmaya hazır değilseniz, harekete geçmeden önce bu büyük fikirlerin bir dakika beklemesine izin verin.

28 Kasım Cumartesi günü, rüya gibi ve ilham verici Neptün, gerileme modundan çıkıyor ve yöneticisi olduğu Balık'ta ilerliyor. Neptün'ün gerilemesi 23 Haziran'da başladı ve bu geçici olarak sanatsal görevleri durdurmuş olabilir. Ancak bu geri dönüş aynı zamanda duygulu derin dalışları ve çok sayıda vizyoner keşfi de baskıladı. Ruhu özgürleştiren yaratıcılık gezegeni gidişatı düzelttikçe, Haziran ayından bu yana sessizce geliştirdiğiniz bir projede ya da çalışmayı teşvik ederken kendinizi güvende hissedebilirsiniz. Balık burcundaki Neptün hafif bir mesele değildir - ve özellikle de bir gerileme sırasında değil! Geçtiğimiz beş ay sizi gölgenizde iç gözlemsel bir yolculuğa çıkarmış olabilir. Cumartesiden sonra, duyguları ayrıştırmak ve doğru sınırların nerede olduğunu anlamak daha kolay olacak. Bağışlama zamanı geldi mi? Neptün'ün U dönüşü, bu hafta tam zamanında bir zeytin dalı uzatmanızı isteyebilir.

Parıl parıl içinizdeki sevgiyi ve ışıltıyı yansıtacağınız bir hafta dileklerimizle