14 - 20 EKIM ASTROLOJİ YORUMU

 

14 Ekim Pazartesi günü, Terazi - Güneş, Oğlak - Plüton ile “görünümleri koruyarak” karışık bir açıyla karşılaştığı için hiçbirşey göründüğü gibi olmayıp, sizi kandırabilir. Güven tesis edilinceye kadar ticari sırları düşük seviyede tutmaya çalışın. Güneş - Plüton meydanında olanları okumak çok zor. Hayallerinizi paha biçilmez taşlar gibi koruyun. Gerçek şu ki, hepimizin bir gölge yanı var. Sizinkinin pazartesi gününe göz atması durumunda, kendinizi yargılamayın; sadece etkiyi azaltmak için biraz harekete geçin. Düşüncelerinizi temizlemek için tek başına meditatif zaman ayırın. Bir desteğe ihtiyacınız varsa bunu dile getirin. İnsanların zihin okuyucusu olmadığını hatırlamaya çalışın. İpuçlarını bırakmak yerine (veya eylemlerinizin “açık” olduğunu düşünmeniz bile) niyetlerinizi açıkça belirtin ve hiçbir şeyi şansa bırakmayın.

Neptün’ün sisinde zihinsel Merkür'ün kaybolduğu Salı günü karar vermek için acele etmeyin. Bir kez daha, işler yüzeyde göründüğü gibi değil ve konuyu anlamak için satır aralarını okumak zorunda kalacaksınız. (Ve o zaman bile, işler hâlâ zor olacak.) Şu an teslim olun ve durumu sevmeseniz bile “şimdilik” olduğu gibi kabul edip edemediğinizi görün. Merkür ve Neptün, bir üçgene (120 derecelik açı) sahip oldukları için, gözlerinizle bakmayı bırakır ve altıncı hissinize güvenirseniz mucizevi durumlar ortaya çıkabilir.

Ay, yöneticisi olduğu Yengeç burcuna yerleşirken rahat bir hafta sonu geçireceksiniz. Henüz yoğun sezonun titreşimlerine alışamadıysanız, elinize çayınızı alıp, kalın bir roman seçmenin ya da kaliteli bir film izlemenin tam zamanı. Samimi olduğunuz bağlantılar Yengeç tarafından tercih edilir. İster sadece evde oturuyor olun ister resim yapıyor olun, yakın arkadaşlarınız ve ailenizi misafir listesinize eklemeyi unutmayın. Hatta bir hafta sonu projesini onlardan yardım alarak çok daha çabuk bile bitirebilirisiniz.

İnancınızı yüksek tutun, daha güzel günler ve yüksek sevgi çok yakında!