29 HAZIRAN - 5 TEMMUZ ASTROLOJİ YORUMU

 

Gölgelerde saklananlar nelerdir? 29 Haziran Pazartesi günü geç saatlerde (birçok yerde Salı günü erken saatlerde), Jüpiter Oğlak burcundaki öfkeli Pluto ile senkronize olur - 2020'de üç ultra nadir birleşmeden ikincisi. Bu iki göksel ağırlık ilk olarak 4 Nisan'da doğrudan hareket halindeyken senkronize oldu. Şimdi, her iki gezegen de gerilediğinde, bankayı, hükümetleri ve şirketleri yöneten işaret Oğlak'taki devam düetlerini kaydediyorlar. Bu iki karşıtın buluşması konusunda rahat bir şey yok. Jüpiter, Pluto'nun gizli kasasına parlayan dev bir spot ışığı gibidir. Gerçek mi yoksa bir komplo teorisi mi? Cevaplara giden bir yol mu yoksa başka bir yanlış bayrak mı? Bir mucize ya da bir serap.

12 Kasım'da bu destansı üçlemenin son kurulumuna kadar göreceğiz. Bu iki gezegenin bulduğu yer ortak zemin: Jüpiter bolluğu ve girişimciliği yönetir, Plüton, zenginliği, özellikle uzun vadeli yatırımlarımızı veya kendimizden uzak tutabileceğimiz herhangi bir şeyi yönetir, böylece harcamayız. Ekonominin işareti olan Oğlak burcunda bu haftaki karmaları bizi bu zorlu tarihi dönemde mali stratejiler için daha derinlere bakmaya itebilir. Retrolar geçmişi yönettiği için, unutulmuş bir gelir kaynağına başvurabilir veya bu garip yeni dünyada işe alınmaya uygun eski bir yeteneği canlandırabiliriz. Jüpiter-Plüton birleşimleri, servetin yeniden dağıtılmasına ve geride kalan insanların ilerlemesi için olasılıklar açan bir piyasa düzeltmesine izin verebilir. Kişisel ölçekte, bu biraz cesaret alacaktır, çünkü tam olarak hafif ve kabarık olmayan şeylerle bakmak ve anlaşma yapmak zorundayız.

Tüm önemli verilerinizi yedekleyin, daha güçlü şifreler oluşturun ve (neredeyse vadesi geçmiş) evrakları hızlı bir şekilde gönderin. Sonra duygularınızı kontrol edin. Halının altında ittiğiniz önemli konuşmalar yaptınız mı? 30 Haziran Salı günü, yükselen Güneş, retro Merkür ile aynı derecede Yengeç burcundan geçerek, bu geçişin getirebileceği tüm karışıklıklarını aydınlattı. Kaçınılması gereken her şey göze çarpmaya zorlanabilir ve sizi uğraşmaya zorlayabilir. Bu eğlencenin tam tersi olsa da, bir kez ele alındığında, bir rahatlama olacak. Bir problemi görmezden gelmek ve iltihaplanmasına izin vermek, omzunuzda kalıcı, yük gibi olabilir. Havayı soluyun, yol boyunca bazı zorlu ve garip konuşmalara katlanmak zorunda kalsanız bile çok daha hafif hissedeceksiniz.

Satürn enerji tasarrufu modundayken, çizim tahtasına geri dönün. Sıfırdan başlamak zorunda değilsiniz, ancak yaratmaya çalıştığınız şeyin temellerine inin. Çekim Yasası'nın bize öğrettiği gibi, “Kökler meyveleri yaratır.” Bir misyon bildirisini güncellemek, düğün yeminlerinizi yeniden yazmak veya web sitenizi oluşturmak için yeni bir dijital platform seçmek gibi açıklığa kavuşturmak istediğiniz bazı temel yönler olabilir. Satürn'ün Oğlak turu bizi hayatımızdaki tüm uzun vadeli yapıları denetlemeye zorladığı için bu yüzeysel bir şey değil.

2020'nin başında geri döndüğünüzde yeni yıl kararlarını veya 26 Aralık 2019'da Oğlak güneş tutulması ile harekete geçtiğiniz bazı istekleri hatırlıyor musunuz? Ancak bu cumartesi, 4 Temmuz (bazı yerlerde 5 Temmuz başı), galvanizli bir ay tutulması olan Oğlak dolunayının yüksek ışınlarının altında bu hedeflerde gerçekte ne kadar çekiş elde ettiğini görmek sizi şaşırtabilir. Ve ilerlemeyi not ettiğinizde, motive olursunuz.

Inancınızı yüksek tutun, daha güzel günler çok yakında!